Wpis z mikrobloga

No dobra na początku myślałem, że no-skill ludzie mają problemy z tymi botami i dlatego taki ból dupy. Ale pograłem sporo i muszę im przyznać rację. Scvy obecnie są jakieś popieprzone!
1) Po pierwsze napierdzielają hedy w niemożliwych, typu gdy zajdziesz je od tyłu ale spudłujesz strzał w głowe to on obróci się na pięcie i na pewno trafi w głowę
2) Gdy go trafisz poważnie pierwszy to scav nie dostaje żadnych negatywnych skutków, może biegać dalej radośnie i napierdzielać hedy.
3) ogromne dysproporcje, tafiaja się takie co przewracają sie o wlasne nogi ale nie ma nić pośredniego tylko te inne to INSANE MODE
4) Ich nowe zgranie to jakiś rambo mode, jak zaczną otaczać Cie to nie ma na nich mocnego, nie raz padałem bo wybiłem pich ze 14 a jakiś mnie #!$%@?ł bo już naboi nie miałem, a atakowały mnie z każdej strony i to naraz jak jakiś SWAT, a przecież kto grał w teamie sam wie, ze takiego perfekcyjnego zgrania to nie da się uzyskać, a nie raz zabijamy też swoich
5) Atak na bossa scavów teraz to teraz w ogóle poziom dla masochistów, bez dobrego sprzętu nie da się ich zatrzymać
6) Oile do wszystkich punktów da się jakoś grać posiadajac bardzo dobre EQ to w przypadku gdy boty zaczynają rzucać tymi granatami ja już wymiękam. Rzucają na 50 metrów i to nie raz po kilka w jednej chwili xd

https://plays.tv/video/5bee4ce51a2ed2f24a/sometimes-scavboss-be-like-that

#escapefromtarkov #gry
Pobierz
źródło: comment_Fv9LOoxkYyqqhYERrGncBGfCTUjeSV4X.jpg
  • 10
@n1troo: Zawsze cieszy gdy idziesz od strony dormow, jesteś na górce jeszcze przed torami i dostajesz heada od Scav Bossa z gas stacji. Polecam. Od tego wipe padłem tak już 5 razy.
@n1troo: wstawaj zesrałeś się xD moim zdaniem scavy mają inny poziom, ale nie lepszy niż kiedyś. Kiedyś #!$%@?ły przez kraki przez beton przez trzy inne przeszkody prosto w oko, teraz tego nie ma. 2. Kiedyś jak wchodziłęś na miejscówke ze scavami, to wszystkie scavy po oddaniu strzałow zaczynały "Gadać" i wyłazić bezpośrednio na Ciebie. Teraz raczej spotykam się z sytuacją, ze po zabiciu kilku reszta się "chowa" albo zachodzi całkowicie z
Pobierz
źródło: comment_soUj3e6VQza8NIwhXOZ6df2RmBY3oTEo.jpg
@Lisowczyk: No to ja nie wiem. Sam utłukłeś cała brygadę bossa oO?

Co do scavów i ich taktyk to najwięcej czuje się na faktorce i tam to jest rzeźnia jak zabijesz powyżej 10 scavów wtedy niekiedy słychać jak jeden z scavów przez dobre 30 sekund drze mordę i zaczyna się imba xD

A na jakim serwerze grasz? Bo ja na "amsterdam"
@n1troo: Keidyś miałęm amsterdam i UK, bo byly najlepsze i faktcznie nie było tam śćinek. Teraz mam ustawione na AUTO od początku updacie i oprócz problemów w lobby ( z zaproszeniami itd) nie zawuażyłem żadnych ścinek na serwerzykach.
@n1troo: NIe wiem, dziwne. Wczoraj się spotkałem z bugiem który był już wzceśniej tj: strzelasz się ze scavami, zabijasz je a po 5min od zdarzenia Twoja postać dopiero zaczyna otrzymywać obrażenia, tak jakby wcześniejsze strzały scavow w ogole nie były liczone a dopiero po 5min gra sobie sama przypomniała. Wtedy zacyznasz myśleć że to haker jakiś czy #!$%@? wie co, a to #!$%@? boty. Serio spróboj na AUTO teraz, gra działą
@n1troo: dzieje sie tak ponieważ rejestracja trafień jest wciąż zlagowana. A bylo jeszcze gorzej, 2017 rok pozdrawia ;)

Co do scavow, to co jakiś czas devsi przemodelowuja AI, szkoda tylko, ze albo robia z botow owce albo terminatory.

Niestety smutna prawda jest taka, ze BSG przesadzilo z rozmachem projektu i podeszlo do sprawy zbyt ambitnie. Studio zatrudnia sporo ludzi, ale brakuje im naprawdę doświadczonych seniorów, ktorzy pociagneli by projekt. To Rosja