Wpis z mikrobloga

Zderzenie rozsądnego toku myślenia z tym sowieckim, a nawet charakteryzującym się komuszą retoryką o byciu "szkodliwym dla społeczeństwa". Niektórzy najwyraźniej już urodzili się z butem na mordzie. Ciekawe i smutne zarazem.

#szczepienia #szczepionki #antyszczepionkowcy #shitwykopsays #lewackalogika #homosovieticus
Pobierz RozzuchwalonyAntyszczepionkowiec - Zderzenie rozsądnego toku myślenia z tym sowieckim...
źródło: comment_jBRySLQlJAEFUaSagLwHWbISFkBUX0Sz.jpg
  • 19
@KolegaPatryk: No i co? Gdyby nie było przepisów, to każdy jeździłby którą stroną drogi by chciał?
Nie potrzeba prawa do tego, by samoistnie i oddolnie powstał pewien ład. Anarchia jako system polityczny to nie to samo, co anarchia w powszechnym znaczeniu.
@KolegaPatryk: Ty dotleń mózg i wyjaśnij co ma do tego ilość? Od dawien dawna poruszano się konkretną stroną i nie potrzeba było do tego przepisu. Niedługo zrobią przepis jak masz srać i będziesz przeszczęśliwy, bo skąd miałbyś to wiedzieć bez niego?
@DanteTooMayCry: Ciężko mi sobie wyobrazić, że nie potrafisz sobie tego uzmysłowić i wymagasz żeby ktoś Ci to musiał tłumaczyć. Jak na prawdę nie widzisz co ma do tego ilość to napisz i Ci pomogę to zrozumieć.

ps. Co do srania... Mieliśmy kiedyś bar i w WC musieliśmy wrzucić tabliczkę z zakazem wyrzucania papieru po podcieraniu dupy do kosza, więc można powiedzieć, że jakieś tam przepisy jak ktoś ma srać sam ustanawiałem
@KolegaPatryk:

Ciężko mi sobie wyobrazić, że nie potrafisz sobie tego uzmysłowić i wymagasz żeby ktoś Ci to musiał tłumaczyć. Jak na prawdę nie widzisz co ma do tego ilość to napisz i Ci pomogę to zrozumieć.


Widzę gra na czas, żeby coś teraz wykombinować xD.Pewnie po kolegach biegasz i zbierasz pomysły. No pokaż co tam wykombinowali za Ciebie.

A ja mam tabliczkę proszę zdejmować buty, wchodząc do domu (nie mam, ale
@KolegaPatryk: Chyba zgłupiałeś do reszty xDDDDDD.

Uświadamiam Cię, żeś pipka, bez wiedzy, która potrafi jedynie kłapać dziobem bez ładu i składu. Nie potrafiąca uargumentować tego co napisała.

Screeny z takich rozmów, robią mi za świetne przykłady potem.
@DanteTooMayCry: Pipka bez wiedzy xDD
Kurde koleś myślisz, że Twoje zdanie kogoś interesuje? Myślisz, że chce się komuś tracić czas na dyskusję z kimś takim jak Ty? Po co ja mam Ci coś tłumaczyć i argumentować jak Ty mi powiesz, że gram na czas i coś muszę wykombinować, a w dodatku to w ogóle pytam kolegów co mam napisać (czytasz w ogóle te bzdury które piszesz?)

Możesz sobie porobić screeny, wydrukować
@KolegaPatryk:

xD Tłumacz się dalej.

A btw:

Myślisz, że chce się komuś tracić czas na dyskusję z kimś takim jak Ty?


Ta logika -> wypowiadam się w temacie antyszczepionkowym -> kontestuję, że chcę xD. Może Ty przemyśl, ze cztery razy swoje posty, zanim naciśniesz wyślij.

Ciekawe czemu wcześniej nie było żadnych regulacji ani przepisów dotyczących latania dronami, a teraz są. No kurde Einsteina trzeba wskrzesić żeby zdołał odpowiedzieć na to arcytrudną
@KolegaPatryk: Jakbym się zgodził to bym Ci to napisał, ale się nie zgadzam i odpowiadam, czemu rzeczywiście te regulacje powstały. Nie mnie, nadal nie odpowiadasz na kwestię czemu ilość ma znaczenie, bo te regulacje bynajmniej nie są tłumaczone ilością, tylko tym, że może sprowadzić niebezpieczeństwo (jak większość regulacji).