Wpis z mikrobloga

  • 0
@FishyGuy powodzenia! Ja już 2 miesiące bez fajki. Jestem mega zadowolona i dumna z siebie. Warto przecierpieć ten najgorszy okres i się nie poddawać dla tego uczucia :)
  • Odpowiedz
Gratuluję ci. Życzę wytrwałości.ja już nie palę od lipca- postanowiłem zrobić sobie prezent na urodziny i też rzuciłem z dnia na dzień. Nie jest strasznie,nie ciągnie mnie do fajek nawet na imprezach i po alkoholu.wyparlem to g---o całkowicie z mojego umysłu i kiedy w jakiś sposób moje myśli wędrują ku paleniu poprostu zmieniam szybko temat rozkminy.to g---o nie jest do niczego potrzebne i da się to rzucić bez magicznych sposobów i książek.
  • Odpowiedz
  • 1
@mastaprzemo bez kitu moja różowa po tej książce rzucila i od tamtej pory nie zapaliła ani razu a minęło już 8lat. Byś podczas czytania masz normalnie palić( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FishyGuy: Trzymam kciuki Cumplu. Dziś pochowalem ojca który zmarł na raka płuc. Miał bardzo bolesne przezuty do kości. Długo cierpiał. Pod koniec leżał w szpitalu, nie mógł jeść i każdy łyk płynu kończył się niekonczacym się krztuszeniem i kaszlem. Mial zagrzybiony język i przełyk.
Ostatnie doby dyszal jak ryba wyrzucona na brzeg, walcząc o każdy oddech wykonując 50 oddechów na minute. Podobno duszność to jest najgorszy rodzaj śmierci, bardzo bolesny.
  • Odpowiedz
@FishyGuy ja już 9dni bez. Pierwsze 3 dni najgorzej :) polecam apke Rzuć Palenie! - sprawdzam sobie ile normalnie bym już wypalił oraz ile zaoszczędziłem już pieniędzy. 15zl, które dziennie przepalalem- odkładam na innym koncie. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@FishyGuy nie męcz się i kup. Wielu moim znajomym pomogło. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/107066/prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie
Chyba, że jesteś już tak w-------y na fajki jak ja byłem. Zbierało się we mnie, aż w końcu jednego dnia powiedziałem dość. Niedługo miną 3 lata jak nie palę. Poprostu trzeba bardzo chcieć, tak wewnętrznie i samego siebie nie oszukiwać. Paliłem łącznie 10 lat i to lubiłem. Nie próbowałem rzucać, ale w końcu się czara przelała i przestałem. Powodzenia!
  • Odpowiedz