Wpis z mikrobloga

@FishyGuy: Powodzenia :P Warto przeczytać książkę ew dwie na temat uzależnień. Od razu się odechciewa :P Tytułów nie podam bo nie miałam nigdy takowego problemu.
  • Odpowiedz
@FishyGuy: ja tez postanowiłem po 3 latach, najgorszy pierwszy tydzień xd później zapominasz o papierosach, ja już 10dni nie pale. Ale kup sobie jakiegoś e papierosa bardzo pomaga
  • Odpowiedz
  • 148
@FishyGuy Zamiast je lamac mogles je nosic w kieszeni ale nie palic. To ze je zlamales nie oznacza ze to byla ostatnia paczka na swiecie, Przeciez za rogiem w sklepie czy automacie mozesz kupic kolejna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FishyGuy z własnego doświadczenia wiem ze ciężko rzucic na JUZ trzeba to sobie wszystko w glowie poukladac, i potem jebnac , najgorsze poczatkowe dni, potem po.tygodniu i po miesiacu przychodzi pewnosc siebie i 3 buszki od kolegi nie zaszkodza, nic bardziej mylnego ... Mi sie.udalo rzucić z lekką wtopą wlasnie po miesiacu :) ogolnie akat polecam ten stan nie palenia ;)
  • Odpowiedz
@FishyGuy: powodzenia! Odstawiłem w ten sam sposób z dnia na dzień. Nie palę już pięć lat :). Mnie pomógł miks Desmoxan + książka Carra (nie jest jakimś cudownym panaceum, ale pomaga zrozumieć istotę nałogu i poukładać sobie pewne rzeczy w głowie. Do tego można się pośmiać z beznadziejnego tłumaczenia). Też wszyscy twierdzili, że mi się nie uda :). Będą jakieś kryzysy, ale to chyba najłatwiejszy nałóg do rzucenia.
  • Odpowiedz