Wpis z mikrobloga

Jako że lubię sobie palcem po mapie podróżować, to od jakiegoś czasu na boku robię sobie takie o właśnie plakaty jak ten z #wroclaw ponizej. Jest tego całkiem sporo, wszystkie większe polskie i nie-polskie miasta (a także możliwość wyboru dowolnego miejsca na świecie) znajdziecie sobie na stronie o właśnie tutaj, więc jak Wam się podoba to oczywiście zapraszam do zrobienia prezentu sobie lub komuś - w końcu święta za pasem. Idąc tym tokiem myślenia ja też chcę Wam zrobić prezent, więc organizuje #rozdajo dowolnie wybranego plakatu 50x70cm. Albo pamiątka z podróży, albo może miejscówka gdzie zawsze chcieliście pojechać, albo może coś co wygląda fajnie na mapie (Gdańsk <3 Lizbona <3). #mapy

Palec pod budkę, zamykamy jutro o 19:00.
stepBYstep - Jako że lubię sobie palcem po mapie podróżować, to od jakiegoś czasu na ...

źródło: comment_3JitifXeQ1sRE2e5snsRa8KRZ7DTYB7c.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wardrun: być może, w zależności od skryptu część rzeczy jest pomijanych, w zależności od miasta ma to mniejsze lub większe znaczenie;) Tu ma, więc zaraz leci poprawka;) Dzięki!
@Sinklinorium: Pozdro! W żadnym wypadku nie konkurencja, dla mnie to takie tam hobby;) Powodzenia!
@hod_dog: Wszystkie miasta robię pionowo, czasem jest to łatwiejsze, czasem trudniejsze, ale kluczem jest uniwersalność.
@Argonzz: W sensie 2 kreski? ( ͡
  • Odpowiedz
@husk77: Korzystalem dawno temu do ozdabiania własnego mieszkania. Strona już niestety nie oferuje darmowych pobrań, nawet do celów niekomercyjnych, także już nie korzystam:(
  • Odpowiedz
@stepBYstep: szkoda, że to nie są bardziej schwartzplany. Według mnie główne drogi zaznaczone tak mocno bardzo psują odbiór rzeczywistego obrazu tkanki miejskiej, gdzie drogę można poznać po tym na przykład, że nie stoją na niej budynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz