Wpis z mikrobloga

Kto popełnił błąd, i odpisał w mailu, ze nie honorują zhdk? Przchodnia specjalistyczna xD kto zgłosił do NFZ? Ja xD. Już opisuje wam, zadzwoniłem do przychodni dali mi odmowa odpowiedz, nie klocilem się, tylko maila napisałem debile to samo odpisali plus, ze kolejek już nie ustalają. Zrobiłem screeny wysłałem maila, oddzwonili z NFZ, opisałem sytuacje swoją, pan zapewnił, ze nałożona zostanie na nich kara 5000 zł za podał jakiś przepis(chodzi o ustalanie własnych kolejek brak możliwości zapisu) i ze zostanie na nich nałożona kara za niehonorowanie przepisów zhdk, artykuł 44 chyba mówił. I ze, prosi czekać na telefon, ze pewnie przychodnia mnie przyjmie, podziękowałem, nie chciałem w tej przychodni się już leczyć, ale cieszę się, ze NFZ podchodzi do tego poważnie. Nie bójcie się zgłaszać Mirki, jest nawet specjalny mail do zgłaszania. #krwiodawstwo #nfz
  • 73
@tetris795:

Mirki moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad
@tetris795: daj spokój, z tym jest taki cyrk, że przychodnie mają z tym więcej problemów niż ludzie w kolejce. Ostatnio byłem w przychodzi i to samo, babka stęka, jęczy, że książeczka ZHDK bez peselu i ona nie może jej przyjąć, a ja jej mówie, że jak mnie przyznawano to takie wydawano i co poradzę, na targu jej kupiłem, pieczątka z ziemniaka też nie jest i już wiedziała że nie trafiła na