Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scaven: 1.8 tfsi ma wadę fabryczną, jeżeli poprzedni właściciel nie był na akcji serwisowej to ten silnik wciąga olej jak szalony, miej to na uwadze bo naprawa kosztuje kilka k
@Scaven: zdecydowanie F30! Kupowaliśmy taką ostatnio w dojczu, pod granicą z NL i bardzo fajne auto. 2.0 184KM. No a uwagę, jak wszędzie, trzeba zwrócić na korekcję wtrysków (ale przy tym wieku wszystkie raczej będą w normie), stan blacharski itp itd. One i tak będą poleasingowe, więc stan się liczy, a nie przebieg. Ta którą braliśmy miała prawie 180k nalatane (2015r), a w podłokietniku jeszcze oryginalna tekturowa wkładka :) o rdzę
@mercator: wiesz moze co to za wada?

@Odczuwam_Dysonans: wczesniej sie bujalem f92 320 (184km) niestety w dieselu i teraz benzyniaka bym bral. Osobicie stylistyka przynajmniej na zdjeciach a5 sportsback wyglada bardzo fajnie i te charakterystyczne leady ale byc moze f30 bedzie ciekawsze musze sie przejechac. Samochod bedzie kupionu w Holandii i tutaj masz racje przebiegi sa niezle... dla mnie troche szok jezeli chodzi o cene gdzie w UK samochody nawet
@Scaven: a, o benzynkę Ci chodzi, to myślę że dorwiesz coś z niższym przebiegiem ;) ja właśnie parę dni temu byłem z kumplami po auta, F31 i E91 w DE i NL, nie pierwszy raz z resztą i przebiegu nie ma co się obawiać w tamtych warunkach :) skup się na północy Holandii, samo południe to takie drugie Niemcy, jakieś lepsze te auta były "od połowy w górę" ;)
Wydaje mi
@mercator: dzieki obejze

@Odczuwam_Dysonans: 2011 to poliftowe zaraz obadam czy sie mieszcze ;) gdzie szukales aut ? autowerde i autoscout cos jeszcze polecisz ?

Problem jest taki ze benzynki tutaj z tego co widze chodza drozej niz diesle przez podatki (2x tyle co benzyna o zgrozo) na ten weekend cos pustawiam moze jakies jazdy probne pozatym ufam tutaj garazom o ile nie turecki ;>
@Scaven: markplaats.nl na pewno, no i na mobile.de też cośtam z NL się znajdzie :)
Jakbyś chciał brać na firmę i fakturę unijną, to pamiętaj że od nowego roku zmieniają się przepisy i nie będzie już tak tanio, więc trzeba się spieszyć ;). Nie znam szczegółów, bo to kumpel ogarniał, ale tak jest. Z placami to wiadomo, dlatego wspomniałem że polecam raczej centralno-północne rejony, bo na południu z tego co widziałem
@Scaven: Bierz audi, mam s5 2009 i szczerze to nie zamieniłbym tego auta na nic innego. Jedynie na światła poliftowe i kierownicę poluję w miarę przystępnej cenie.
@Scaven: czy ja wiem czy tak mocno pomogłem? ;) ale tak czy siak nie ma za co! Autko wygląda uczciwie, niech służy! I życzę żeby koszty nie zabiły, bo z tym Mercedes potrafi przegiąć. Z drugiej strony to nie dieslok, więc pewnie źle nie będzie. Szerokości!