Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie
Rozstalam sie z narzeczonym bo okazalo sie, ze mnie od kilku lat zdradza, oszukuje. Zaczęliśmy sie spotykać kiedy miałam 16 lat, teraz mam 26 lat. Slub mial byc za 8 miesięcy. Zawsze wierzylam w miłość, spotkanie tego kogos na zawsze, seks tylko z milosci, zresztą to byl moj jedyny partner. Jestem tak rozczarowana tym wszystkim ze chyba bardziej sie nie da. Poznalam studenta lvl 20,on zagadal i jak pozniej sie okazało myslal ze ja mam 20 lat bo mlodo wygladam. Spotykamy sie tylko na seks to znaczy chodzilismy na poczatku na kilka randek, on pisze do mnie i dzwoni ale nie mamy kontaktu 24h na dobe. Nie ma slodziutkich wiadomosci na dzien dobry czy dobranoc bo czasami ja po prostu przestaje mu odpisywac a on nigdy nie pyta co robie. Czy ja powinnam mu jakos to powiedziec ze to tylko spotkania na seks? W sumie nigdy o tym nie gadalismy ale ostatnio sie dowiedzialam ze on nie gra na 2 fronty, nie jestem jego zwykla kolezanka i zaczelam sie zastanawiac czy on wie ze to niezobowiazujace spotkania a juz 2 razy podczas chodzenia po miescie złapał mnie za rękę. Nie chce tego niszczyc pytaniami bo wole miec orgazmy niz siedziec w domu i plakac lub pisac wysrywy na mirko jak mi pęka serce i ze jestem mega samotna.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: to czego oczekujesz od wypowiadających się jeśli chcesz konfrontacji ale wiesz, ze jej wynik może nie być takim jakiego oczekujesz?

Tak się nie da. Są tylko dwie opcje - w której zostawiasz relację w formie niedopowiedzeń, ale być może jest szansa że robisz nadzieję chłopcu, której nie jesteś w stanie spełnić.

Albo przeprowadzasz rozmowę, że nie chcesz obecnie związku, pytanie co On na to.

Twoje czarne scenariusze co do zakończenia
Spotykamy sie tylko na seks to znaczy chodzilismy na poczatku na kilka randek, on pisze do mnie i dzwoni ale nie mamy kontaktu 24h na dobe. Nie ma slodziutkich wiadomosci na dzien dobry czy dobranoc bo czasami ja po prostu przestaje mu odpisywac a on nigdy nie pyta co robie

przestaje mu odpisywac a on nigdy nie pyta co robie


@AnonimoweMirkoWyznania:
bo w tym czasie opowiada kumplom, że rucha sobie laskę
@Defter: czyli w normalnym związku czy przy normalnym spotykaniu się też każdy facet ma laskę w dupie? bo przeciez tylko do niej pisze i dzwoni i chodzą do łóżka więc to też tylko znaczy że chce ją zaliczyć i ma ją w dupie i opowiada o tym kumplom
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmmm... Wydawało mi się, że wystarczająco jasno się wyraziłam. Parafrazując: jest to dla mnie dziwne, że ludzie (m. in. Ty, OPko) potrafią uprawiać seks z innymi przypadkowymi ludźmi (tj. takimi, do których nic nie czują z zakresu uczuć romantycznych) i mieć z tego przyjemność (tzn. orgazm). Nie szkaluję tego, więc nie musisz się bronić - jeśli Ci z tym dobrze i Twojemu studentowi także, to nic mi do tego. Osobiście
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym z nim jasno porozmawiala... bo ile jeszcze masz zamiar tak grać? Moim zdaniem to marnowanie czasu sobie i jemu. Predzej czy pozniej poznasz kogoś kto bedzie bardziej "sensowny" niz on... a wtedy go bardzo skrzywdzisz. Przestan byc egoistką. Karma wraca...