Wpis z mikrobloga

973 wejścia do 475 systemów podziemnych na obszarze mniejszym niż 3 km2!
Podziemia Beit Guvrin to miejsce, które naprawdę zasługuje by nazywać je prawdziwym podziemnym miastem. Średnio znajduje się tu 190 systemów na kilometr kwadratowy, gdzie każdy system ma od 2 do nawet 80 pomieszczeń! Powyższe dane pochodzą z dokumentów UNESCO, który 4 lata temu wpisał to miejsce na listę Światowego Dziedzictwa.
https://whc.unesco.org/en/list/1370
Na gifie akurat #penetrujedziury w tamtejszej okolicy. Już jutro zapraszam Was na premierowy odcinek mojej nowej serii na #youtube o podziemnym mieście i jego mieszkańcach. Plusuj pierwszy komentarz, jeżeli chcesz być wołany na premierę!
A do tego czasu mam dla Was zagadkę. Do czego służyło penetrowane na gifie pomieszczenie?


#zainteresowania #ciekawostki #technologia #historia

Jeśli również interesujesz się wszystkim związanym z penetrowaniem ciasnych, ciemnych i bardzo mokrych miejsc to obserwuj mój autorski tag #penetrujedziury i zapisz się do mirkolisty: https://mirkolisty.pvu.pl/list/ZBAuu5HIXZY6DUOU
KawiakJones - 973 wejścia do 475 systemów podziemnych na obszarze mniejszym niż 3 km2...

źródło: comment_2IvfJDcOpCahurjEW4PMKQkijMKdPm8B.gif

Pobierz
  • 20
Wołam zainteresowanych (18) z listy penetrujedziury
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @KawiakJones @iskra-piotr @Aster1981 @Konorro @macan @Mantis23 @CryGirl1921 @palevicev @MrDeadhead @Piter93 @Radeg90 @ZaklinaczPomaranczy @Hagefid @nocnazjawa @Drzemka_w_cieniu_drzew @sb__bn @Lenkabozenka @Vikary999
@KawiakJones Zawsze mnie przeraża jak myślę, że ktoś tak zginął
A teraz sobie wyobrażam, że każda z tych osób miała swoją historię i plany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@? sposób na zejście z tego świata...
@KawiakJones no nie bądź taki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak z ciekawości, masz materiału na więcej filmów? Rozumiem, że wypady są dość kosztowne ale z chęcią oglądałbym odcinek co tydzień lub co dwa. :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaywalker: mam jakieś 500gb z lat 2015-2017 których pewnie nigdy nie opublikuje z powodu braku czasu na montaż, a poza tym mam jeszcze ok 10 odcinków z Izraela na dysku, które czekają na montaż. Uwierz mi, koszta finansowe tych wyjazdów to nic w porównaniu z godzinami przed kompem i montowaniem lub zbieraniem informacji. Jakbym mógł szybciej montować to bym chętnie co tydzień wrzucał, ale jakoś nie mogę...jeszcze:) Ale idzie mi to