Wpis z mikrobloga

Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie - program Równo o godzinie 14:00 otwarte zostanie zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości, które się od wspólnej modlitwy. Hasło marszu to: Bóg, Honor, Ojczyzna!
Robert Bąkiewicz: - W tym haśle jest zawarty cały sens ruchu narodowego, myśli niepodległościowej i naszej historii. To nie jest zwykły slogan, to dewiza na której chcemy budować nasze państwo. W idealnie przedstawionej hierarchii.

Czyli ja nie jestem zaproszony na marsz jako ateista? Nie jestem nawet Polakiem dla nich. Wiecie jakie to smutne dla mnie? Serio tak bardzo katolicy nienawidzicie innych? A co z przekazem Jezusa o miłowaniu? Nie wstyd wam że dzielicie naród w tak podły sposób? Na waszym miejscu bym się ze wstydu bił pejczem po plecach w ramach pokuty.
#marszniepodleglosci #polska #bekazkatoli #zalesie #neuropa #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
weź #!$%@?, rzygać mi się tobą chce


@drect: a mi tobą, co to za teokracja że na święcie panstwowym hasłem jest bóg i to wiadomo który z kilku tysięcy
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Maliniak zapomniał dodać, że to marsz dla wszystkich ale katolików! Do tego nie przywitał jedynego poważnego polityka który miał odrobinę rigczu żeby tych plujących jadem karakanów olać i przyjechać świętować. Aferzyści i maluczcy ludzie którzy dzisiaj gadają o jedności i pojednaniu a jutro będą ujadać mordami. A tfu
  • Odpowiedz