Wpis z mikrobloga

jesli klamie z wiekiem, to wstydzi sie go. A jesli klamie w tak malo istotnych sprawach, to i w bardziej istotnycj tez.

Zwrot "demony przeszlosci" sugeruje, ze puscila sie z jakims chadem, albo byla z nim w zwiazku toksycznym a dzieciak bedzie o nim dalej przypominal, czyli z charakteru n---------a, lubi jak ktos ja dominuje i pomiata.
  • Odpowiedz
@Destruktor91: ale odpowiedz mi, jak możesz tak mówić o osobie o której zupełnie nic nie wiesz? O każdej kobiecie z tindera masz takie zdanie? BO MA DZIECKO TO SIĘ SYPAŁA JAK ŁUPIEŻ? k---a ile Ty masz lat chłopie. Odpocznij od tego portalu, bo złe na Ciebie chyba wpływa.
  • Odpowiedz
@junkieboy: Może sobie szukać faceta bo czemu nie. Bardziej mnie ciekawi czy ona jest świadoma tego co pisze o tych "demonach". I tu hyc moja historia życia. Byłem 4 lata z kobietą z dzieckiem (nie moim) i po rozwodzie. Jak się poznawaliśmy to oczywiście twierdziła że z "ex" jest wszytko zamknięte, wyjaśnione i że w sumie wszystko super i nie będzie problemów. Wiesz co się okazało? Gościu groził mi pobiciem,
  • Odpowiedz