Wpis z mikrobloga

No bo kobieta z dzieckiem nie może już szukać sobie partnera.


@junkieboy: Bo się rozmnożyła z kim chciała i ... niektóre (nie wiem czy ta konkretnie) takie odmawiają przyszłym facetom prawa do rozmnożenia. Co ciekawe a bardzo rzadko porusza, kobiety często mają problem z akceptacją cudzych dzieci np. nawet partnera, gdy mają własne. Co ciekawe facetom jakoś ta akceptacja lepiej wychodzi. Ale dziwnym trafem to jest temat TABU
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: no tak, dziewczyny JPG i te z plakatów które masz w piwnicy nie mają dzieci. Gdyby ta dziewczyna stanęła z toba twarzą w twarz to byś się że wstydu spalił :)
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Serio chłopie, dziecko to aż taki demon? W życiu bywa różnie, owszem zdarzają się wpadki, ale też nieudane związki, małżeństwa itd. I co ma na siłę być kobieta wtedy z facetem tylko dlatego, że mają dziecko, bo wg Ciebie nie ma szans na nikogo innego, bo Tobie się tak wydaje? Widać tutaj, że babka ma 36 lat, to nie tak znowu mało. I chyba lepiej, że informuje o dziecku
  • Odpowiedz
@muchy_som_gupie: tak, dlatego jak mam 28 lat i zadnej dziewczyny na koncie, to mam wziac wyruchana 30-tke z nasieniem Sebusia, bo tatus byl taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki przystoooooooooooooooooooooooooojny.
  • Odpowiedz
Uwaga ogłoszenie frajerzy !!!
Laska ma 36 lat, ma dziecko, ma pozycje zawodową, ma pewnie dobry hajs.
Pewnie szuka tam dobrego bolca do bolcowania, tzn przystojnego niekoniecznie ustawionego faceta bo ona już sama sie ustawiła.
Prawda jest taka frajerzy że ona nie jest wami zainteresowana i zostają wam jedynie bluzgi.
Tak, świat nie jest sprawiedliwy, płaku płaku
  • Odpowiedz