Wpis z mikrobloga

@kubapoz o ja #!$%@?. Ja za każdym razem w tym memie widzę jakże prawdziwą "wielkopańskość" mińszczan (miasto trochę ponad 30 k. mieszkańców xdddd) i jakże irytującą mentalność słoiczanych biedaków xD Do Warszawy za drogo, a do Siedlec wtf? A wracaj se do Sandomierza królu złoty :)
@Stemitor Bo to jedyne w miarę normalne i rozwijające się miasto na wschodzie Polski? (nie biorę pod uwagę Lublina i Białegostoku). Nie wszyscy chcą emigrowac do Warszawy lub innego miasta bo jest "prestiżowe"? XD jakie miasto jest w pl prestiżowe? Po co?
@Stemitor: kiedyś pracowałem tam u jednego dewelopera i wielu kupuje pod wynajem, trochę osób pracuje w warszawie i sporo jest mieszkań (partyzantów, hozera, już niedługo partyzantów II osiedle) blisko stacji, blisko sklepów, blisko więzienia a ceny niższe niż w warszawie (godzina pociągiem na wschodni czy centralny). Pomijając rosnące zadłużenie to w ciągu 10 lat miasto mocno się zmieniło, przebudowano wiadukty, dodano zjazdy do obwodnicy, przeniesiono pks i jest zaraz obok parkingu