Wpis z mikrobloga

@numeryczny_mikolaj12: tak bo na filologi nie trzeba się uczyć xd szkoda, że nauka jezyka obcego w 3 lata i to często jakiegoś trudnego/egzotycznego to trudniejsze studia niż 90% technicznych kierunków. Ale typowy kuc - stulejarz z polibudy jest typowy xd
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY STUDENT Z POLITECHNIKI PODKREŚLAM PO-LI-TECH-NI-KI ALBO "OO NIEDŁUGO MAM KOLOKWIUM, ALE NIE JAKIEŚ ZWYKŁE, Z MECHANIKI W #!$%@? TRUDNE, JESTEM LEPSZY BO STUDIUJE INŻYNIERA A WY CO NADAL UG CZY ZAOCZNIE? JA STUDIUJE INŻYNIERSKI KIERUNEK, MATEMATYKA, WYTRZYMAŁOŚĆ, TERMODYNAMIKA, WSZYSTKO JEST TAK W #!$%@? TRUDNE, ŻE UMIERAM, GDYBY BYŁO TYLKO TROCHE GORZEJ TO #!$%@?ŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE
  • Odpowiedz
  • 15
@BatonikKokosowy @Cmatt1 @Zdzichu333 Najlepsze jest to, że humaniści jako ludzie wszechstronnie wykształceni i szanujący wszystkie dziedziny nauki też daliby radę na studiach politechnicznych, oczywiście musząc się bardziej zesrać przy nauce niż OP, ale za to kuce z polibudy zesrałyby się na pierwszym roku dowolnych studiów humanistycznych, gdy ich umysł musiałby zacząć myśleć abstrakcyjnie zamiast liczenia cyferek. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: czasami czytając wpisy na mikro zastanawiam się co z ludźmi jest nie tak.

1. Okres liceum? Genialny czas w moim życiu, mnóstwo pozytywnych wspomnień i przyjaźni, które wciąż trwają (mam 32 lata więc już trochę czasu minęło).

2. Studia? Rewelacja! Miałem to szczęście, że w trakcie studiów rodzice mnie utrzymywali, co zarobiłem za granicą w wakacje było na moje wydatki i specjalnie ich nie interesowało ile sobie odłożyłem. W trakcie
  • Odpowiedz