Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego się spodziewałeś idąc na studia, mając takie podejście


@Marek1991: A gdzie napisałem że chciałbym mieć na to czas? Po prostu kiedyś miałem, teraz nie mam, doskonale wiem z czym się wiążą moje studia i wiedziałem że będzie #!$%@?, ale wiem też że inne osoby mają w #!$%@? lżej i o tym jest ten wpis xD
  • Odpowiedz
@typeson Panie, był Pan na studiach ścisłych? Chyba nie, bo by ogarnąć np fizykę kwantową to abstrakcyjnego myślenia nie trzeba? Albo już czysta matematyka. Im dalej tym więcej literek niż cyfr. I myślenia abstrakcyjnego aż nadto.
  • Odpowiedz
@Marek1991 ja się z Tobą zgadzam. Chodziło mi o to żeby się za grubo nie przejmować, wiadomo, że są momenty gdy trzeba przysiąść do książek, ale po zaliczeniach można to opić. Już nie mówiąc o tym, że im dalej w las tym lepiej. Siedzę w akademiku 5 rok i wcale nie chcę się stąd wynosić xD
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: jakie asp? xd skąd ty możesz wiedzieć co studiowałem i gdzie kucu? Po prostu mam bekę z takich ignorantów, jak Ty. Ale szkoda czasu, nie wytłumaczę tego na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie jedynym słusznym kierunkiem jest infa na polibudzie.
  • Odpowiedz
Student 1 roku informatyki stosowanej. Studia so far so good. Z tego co zdążyłem zauważyć narzekają ci najmniej zaradni, za których wszystko rodzice odwalali w domu :).
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: Nie mam pojęcia jaka jest różnica w programie, ale jeśli chodzi o przedmioty czysto informatyczne to mamy: Elektroniczna Wymiana danych(xml), pracownia programowania (python, c#), architektura systemów komputerowych(asembler jakieś podstawy mikroprocesora systemy liczbowe) i teoretyczne podstawy informatyki.
  • Odpowiedz
Progów nie znam, ang 98, matma 62, fizyka 52 jeśli dobrze pamietam, oczywiście mowa o rozszerzonych. Był hype na agh, ale ostatecznie myśle ze dobrze skończyłem
  • Odpowiedz
@Euphor: bo kuce po samej nazwie oceniają kierunek i nie mają pojecią o czym to tak naprawdę jest xd a inna sprawa, że tu wszystko jest wyśmiewane, za wyjątkiem infy oczywiście xd
  • Odpowiedz