Wpis z mikrobloga

Podsumowanie, po otrzymanych ocenach z mojego poprzedniego wpisu.

Osoby które oceniły zdjęcia - 22, z czego 11 różowych, 11 niebieskich.

Na ile ja się uważałem : 4 i że bez brody wyglądam na 15 lat :v
Na ile jestem oceniany w moich kręgach : 5

Ile dawały mi różowe? : 6,531
Ile dawały mi niebieskie? : 6,772 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Średnia: 6,65

Jak ocenili moje profilowe z tindera? (znajomy wybrał)
niebieskie : 6,568 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
różowe : 6,25
średnia : 6,41

najniższa ocena : 4
najniższa ocena przez różowego : 4
najniższa ocena przez niebieskiego: 6

najwyższa ocena : 7,75 ("7,5-8")
najwyższa ocena różowego : 7,75
najwyższa ocena niebieskiego : 7,5

najniższa ocena profilowego : 2
najniższa ocena profilowego przez różowego : 2
najniższa ocena profilowego przez niebieskiego : 4

najwyższa ocena profilowego : 9
najwyższa ocena profilowego przez różowego : 8
najwyższa ocena profilowego przez niebieskiego : 9

Ile lat dawali mi niebieskie : 21,8
Ile lat dawały mi różowe : 21,3
Ile dostałem najwięcej? : 28 lat
Ile dostałem najmniej : Jedna osoba dała przedział 18-21, kilka osób trafiło wiek (19)
Ile mam lat: 19

To tylko nudne liczby, w wiadomości prawie wszyscy coś jeszcze dodali. Oto kilka wniosków.

-Próbujcie się uśmiechać, ponoć nawet delikatny uśmiech bardzo pomaga
-Jeżeli twoja broda to gówno - odpuść sobie bo tylko się pogrążasz
-Jeśli jednak twoja broda jest spoko, a ty byś chciał wyglądać starzej - broda to załatwi (ta gówniana w sumie też xd)
-Róbcie foty na zewnątrz, w ładnych, ciekawych miejscach, nie będziecie wyglądać na piwniczaka
-Oceny niebieskich i różowych były do siebie bardzo zbliżone, więc pytając ludzi o swój wygląd, ich płeć
nie ma dużego znaczenia, bo odpowiedzą raczej podobnie.
-Jeśli macie normalne, zdrowe włosy bez zakoli wykorzystajcie to i zróbcie sobie porządny fryz, a nie byle co.
Fryzura jest bardzo ważna i może bardzo pogorszyć całokształt.
-Nie poddawajcie się w szukaniu drugiej połówki, jedna może was zmieszać z błotem i być obrzydzona waszą mordą,
innej możesz się spodobać.
-Bardzo możliwe że macie trochę zaniżoną samoocenę, w moim przypadku było to o około 2,5 punktu, u was może
być mniej, a u niektórych dużo więcej, przez co możecie wiele tracić
-Na portalach, postaraj się o dobre profilowe, bo możesz zrobić złe pierwsze wrażenie. Niektóre osoby, oceniły
mnie dość pozytywnie na podstawie 3 zdjęć, a na widok profilowego ich skręcało. Najlepiej spytaj innych
jak na nim wyszedłeś (Co nie znaczy że nie było osób którym moja profilówka się podobała, bo było takich kilka)

Teraz garść odpowiedzi i ciekawostek:

1.Wiem że moja broda to gówno (kilka osób miało inne zdanie, ale większości się nie podobała). Brodę zawsze golę,
na tym zdjęciu mam zapuszczoną, bo był to mój 7 dzień na Islandii, gdzie udałem się bez golary, broda zdążyła urosnąć a czasu i chęci na golenie podczas podróży i tak bym nie miał. Po powrocie się jej pozbyłem.

2.Dużo osób przyczepiło się do jakości zdjęcia w wodzie i do tego że moja broda wygląda tutaj jak u menela.
Byłem wyczerpany po nieprzespanej nocy w hostelu (pozdrawiam głośno chrapiącego pana) i przejściu całego
miasta z buta, to był mój ostatni dzień, chciałem się zrelaksować i odpocząć przed lotem, nie w głowie mi
było układanie brody i robienie jak najlepszego kadru. Zrobiłem 2 zdjęcia, odłożyłem telefon, po czym dałem
sobie czas na pożegnanie się z wyspą w gorącym źródełku.

3.Włosy/fryzura... Dużo osób się to tego przyczepiło, mówiąc mi że mój fryz jest tragiczny. Uwierzcie mi że i tak
nie jest źle. Moje włosy są rzadkie, cienkie, nie chcą się układać a do tego muszę nimi zakrywać zakola, które
olbrzymie może nie są, ale wdzięku mi nie dodają. Jedyne co mi dają to kompleksy, chcę je zakryć, z tym fryzem
choć trochę lepiej to wygląda, ale jestem otwarty na wasze propozycje.

4.Ktoś dał mi 21 lat patrząc na mój nick. 21 dodałem, bo akurat przygrywało mi 21 pilots, ulubiony zespół <3

5.Ktoś mi dał 28 lat xDD

Jak wygląda zainteresowanie moją osobą u płci przeciwnej?

W gimbazie z nieznanych mi powodów (może to fakt że miałem better włoski, może to mój urok osobisty), zainteresowanie
było duże, ale trochę ze mnie głupek był i odrzucałem wszystkie zaloty i żyłem sobie w swoim świecie.

W techbazie spadło prawie do zera, może dlatego że w szkole prawie sami niebiescy, większość koleżanek
wyemigrowało na studia albo kontakt się urwał.

Ile matchy ma przeciętniak 6,5 po 5 dniach? - 25 (miasto 100 tyś)
Nie należę do osób które swipują wszystko w prawo, wygląd nie jest dla mnie bardzo ważny, co
nie znaczy że nie zwracam na niego uwagi, lubię czytać opisy, które niestety, najczęściej są puste. Z większością
par miałem okazję pogadać, ale rozmowy raczej średnio się kleją. Większość zaczyna mnie ignorować po
tym jak wyznaję że jestem abstynentem i nie lubię polskiego rapu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogółem to większość par sam usuwam, nie ma z nimi
o czym gadać, strasznie przynudzają. Jakieś rady jak poprzez zdjęcia/opis przyciągnąć ciekawe osobistości?

Wołam: @TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy @AnonimoweLwiatko @Rruuddaa @livetimev @Arrivedrci @Motylanogaa @Saber9321 @numajej @Green81 @nadrat24 @djavulen @Shmit @Medyc @absztyfikantka @moretz @makeTea_notlove @Perkele93 @Delfin17 @Despacita @Amelie @cowboysfromhell
@Buniu @Ghooz

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
#zwiazki #podrywajzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
Jeśli macie normalne, zdrowe włosy bez zakoli wykorzystajcie to i zróbcie sobie porządny fryz, a nie byle co.

Fryzura jest bardzo ważna i może bardzo pogorszyć całokształt.

3.Włosy/fryzura... Dużo osób się to tego przyczepiło, mówiąc mi że mój fryz jest tragiczny. Uwierzcie mi że i tak

nie jest źle. Moje włosy są rzadkie, cienkie, nie chcą się układać a do tego muszę nimi zakrywać zakola, które

olbrzymie może nie są, ale wdzięku
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Mi się wydaje że wtedy pozostaje zgolić się na bardzo krótko, albo łyso. Mam znajomego w moim wieku który jest łysy, nie narzeka i różowym się podoba. Imo broda może wtedy pomóc :v
  • Odpowiedz