Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem fajną dziewczyne. Po miesiacu poszlismy do łóżka, widac ze ona zaangazowana, ja nie musialem sie starac bo ona chciala gdzies wyjsc, ciagle proponowala, sama pisala do mnie. Po tym jak poszlismy do lozka przestalem sie odzywac to znaczy nie chcialem wyjsc na chama wiec cos tam pisalem ale malo. Powiedzialem jej przed seksem ze jej nie zostawie, wiec glupio mi bylo tak kompletnie ją olać. W końcu ona chyba tez zrozumiała bo napisała mi tylko, że ona szukała zwiazku i nie wiedziała ze się tylko tak nią zabawie. Czy ja jej coś obiecałem? Nie, więc nie wiem o co pretensje. Tylko teraz zwrot akcji. Minął miesiac i w sumie to za nią trochę tęsknię. Poradzcie, jak mozna to naprawić.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 48
AluminiowaBabcia: @Mapapolski dlaczego tak wlasciwie? Jesli chca isc z kims do lozka to maja tego nie robic bo on ucieknie? Tak czy siak ucieknie jesli bedzie mial ją gdzies. Facet ktoremu bedzie zalezalo na dziewczynie zostanie z nia po seksie i tyle. Taki ktory ma #!$%@? na nia rownie dobrze ją zostawi przez brak seksu lub za to ze mu dała. Moze kazdy powinien zyc tak jak mu pasuje? Ona poszla
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się czasem zastanawiam czemu dziewczynom podobają się faceci którzy są tak niezdecydowani :) Nie zostawię Cię. W sumie to jednak nie chce mi się z Tobą gadać. Własciwie to tęsknie za Tobą.

Co innego jak facet ma własne życie i dziewczyna jest do niego dodatkiem, co innego takie niezdecydowane pipy. Serio, co dziewczyny w nich widzą...
Powiedzialem jej przed seksem ze jej nie zostawie


@AnonimoweMirkoWyznania: NO I #!$%@?, po co to mowiłes czlowieku? Teraz musisz sie z nią ożenić, zrobić gowniaki, patrzeć na jej sflaczały po ciąży brzuch, zobaczyć jak z dnia nadzień robi się coraz brzydsza, samemu zapuścić wąs i brzuch i oglądać co wieczór taniec z gwiazdami popijając piwo VIP i przeklinając ją pod nosem, mając w myślach że ta #!$%@? zmarnowała ci 25 lat
PotężnaTowarzyszka: @Mapapolski czego wymagac od kretyna ktory uwaza ze kobieta ma czekac z seksem bo tak bo tak trzeba. Niech robi co chce, niech idzie do lozka po tygodniu jak ma ochote. Jakos w tym wpisie nie ma pytania o to czy to dobrze, czy ona jest #!$%@? tylko o cos innego. Jak sie ktos zakocha to bedzie mial to gdzies ilu ona miala. Tak samo w tym wpisie nic nie