Wpis z mikrobloga

Mirki #chwalesie mam nowy #meble
Ponieważ mój syn nie może w tym tygodniu chodzić do zerówki a jest na tyle zdrowy że chce dom rozwalić
postanowiłem mu dać zajęcie.
Miał zrobić półki do domu.
Sam zaprojektował i policzył ile gwoździ potrzebuje
Kupił w castoramie deske
Ja zaznaczyłem gdzie ma ciąć
Obaj pocieliśmy piłką do metalu (ja trzymałem z jednej a on z drugiej strony)
A potem sam pozbijał i pomalował.

A wiecie co było najfajniesze?
Jak nie wiedział jak zacząć zbijać i powiedział:
"Tata daj mi trochę wskazówek jak to mam zrobić"

I sory ale żaden kitku czy pieseł Ci tego nie powie.
No i impreza kosztowała 13 zł.

#dzieci #rodzina
Slwk_1 - Mirki #chwalesie mam nowy #meble 
Ponieważ mój syn nie może w tym tygodniu ...

źródło: comment_alZMe6ZVd3CIn9TFporz8UhZMw3LzBXp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1 Super Tata z Ciebie! Fajnie, że syn chciał w ogóle zainteresować się podstawową stolarką. Nawet nie wiesz ilu dorosłych mężczyzn nigdy nie miało do czynienia z młotkiem ;)

P.S moje córki w przyszłości mają już zaplanowaną przez nas naukę wymiany opon :) Trzeba uczyć dzieciaki przydatnych skilli w życiu :)
  • Odpowiedz
@gingerbread:
Starszy ośmiolatek sam sobie łóżko skręcał z ikei. Ale teraz to u niego już komputer tylko wchodzi w grę. Strasznie mnie to wkurza. Jak jest chory to jest w stanie przeleżeć na sofie kilka godzin bo wie że o czwartej otwiera mu się okienko na komputer.

moje córki w przyszłości mają już zaplanowaną przez nas naukę wymiany opo


A ładne te córki? Może coś byśmy pomyśleli ?( ͡°
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: jesteś nienormalny. Mały chłopak, brzeszczot, młotek i gwoździe? Tobą się powinien MOPS albo policja zająć.

Nie no żartuję, sam tak z moimi 4 i 7 tak robię. Nie ma co się bać. Czuwać, ale pozwalać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gingerbread: powodzenia w nauce wymiany opon na współczesnych felgach :D Chyba, że mowa o rowerze albo akurat macie w garażu maszynę do zmiany opon.

  • Odpowiedz
@b4rnab4 na pradio jazdy musimy założyć osobny fundusz inwestycyjny w banku. Kurs na prawko kosztuje w Szwecji około 8 tyś. zł... prawko to luksus i wygoda w życiu.

Wymiana opony samemu to też przydatna umiejętność.
  • Odpowiedz