Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem ciszę w polskim technecie odnośnie premiery OnePlus6T? Ból dupy yotuberów i blogerów technologicznych z powodu nie przysłania smartfona do testu jest taki rozkoszny( ͡° ͜ʖ ͡°) Ani słowa o premiere OP6T, żadnych testów - pełny bojkot. No a o Huawei to każdy #!$%@?ł tekstów i filmów jak zaprosili do samolotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle na temat wiarygodności tych ludzi i propsy dla Klawiatura za wyśmianie towarzystwa.
#oneplus #polskiyoutube #techweek #klawiter #technologi #smartfony
  • 24
@The_Riddler: przecież testy były już dawno temu, nie wiem czy w pl ktoś robił recenzję, bo tego po prostu nie oglądam. Są dużo lepsze anglojęzyczne testy na youtube oraz pełno filmów. Ja śledzę szczególnie XDA i powiem tyle, OP6/6t z portem googlecamera urywa dupę w zdjęciach nocnych.
@Neaopoliti:

OP6/6t z portem googlecamera urywa dupę w zdjęciach nocnych.

Port googlecamery szególnie popularny po olaniu przez producenta problemu z rozmytymi zdjęciami w OP6. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Moris299:

OnePlus 6 camera takes blurry and noisy pictures

[...]

Update (10-11-2018): Many users are reporting this issue is NOT fixed even on Android P (OxygenOS 9.0). This issue is almost 4 months old, and OnePlus 6T is about to be released soon. It is high time now that OnePlus takes this issue seriously given that more than 90% of users on OnePlus forum have conveyed they are facing (check the
Deykun - @Moris299: 
OnePlus 6 camera takes blurry and noisy pictures
[...]
Update (1...
@The_Riddler: Och jakie to dziwne. Polscy recenzenci nie chcą za free reklamować danego produktu.
Jest pełno angielskich kanałów i recenzji więc jak zależy ci na ocenie nowości to ją znajdziesz ale nie wymagaj od kogoś robienia czegoś wbrew swojej wizji.

Klawiatur jest okej ale z tym podejściem atakującym konkurencje w PL jest śmieszny gdyż dobrze wie, że wybił się na TV w której dalej robi to i może robić coś na
@The_Riddler: bo te wszystkie antyweby i inne tego typu podobne serwisy biorą gruby hajs za partnerstwo i artykuły sponsorowane, a oneplus nic nie da więc dla nich telefon nie istnieje

@m0rgi: pewnie to że masz prawie flagowca w cenie średniaka. I obok pixela najszybszy możliwy telefon z Androidem.