Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem ciszę w polskim technecie odnośnie premiery OnePlus6T? Ból dupy yotuberów i blogerów technologicznych z powodu nie przysłania smartfona do testu jest taki rozkoszny( ͡° ͜ʖ ͡°) Ani słowa o premiere OP6T, żadnych testów - pełny bojkot. No a o Huawei to każdy #!$%@?ł tekstów i filmów jak zaprosili do samolotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle na temat wiarygodności tych ludzi i propsy dla Klawiatura za wyśmianie towarzystwa.
#oneplus #polskiyoutube #techweek #klawiter #technologi #smartfony
  • 24
@The_Riddler: ale co, kanały mają robić recenzję nie tyle za darmo, ile telefonu którego nie dostali do testów i którego nie można jeszcze kupić?
OnePlus pewnie olał nasz rynek i podobne, bo jakąś tam renomę już ma, za to mocno skupił się na USA, gdzie ma szansę zaistnieć, a i koszt reklamy jest pewnie sporo wyższy, niż u nas.
@a5f5c1: Myślę, że nie wróci gdyż już samsung nawet zapowiada takie czytnik ale znacznie lepiej realizowane gdyż mają robić skan w 3d. Oprócz tego mają chować głośnik i kamerę pod ekran by na przodzie był tylko ekran bez notcha i innych wcięć czy kropek.
Po tym ruchu już wszyscy będą klepać takie telefony i znów coraz ciężej będzie odróżnić telefon za 1500zł vs ten za 4k :)