Wpis z mikrobloga

  • 0
@BajerOp: zadałem pytanie odnośnie stacji kontroli pojazdów a nie twojej opinie. Na #!$%@? się wypowiadasz? Pocisnalbym cię tak ze byś Polaka tydzień w poduszkę ale nie chce znów bana dostac dzieciaki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybur: a ja dałem swoją opinię, i malo mnie obchodzi twoje zdanie, to co chcesz zrobić jest niebezpieczne, #!$%@? że sam się zabijesz, gorzej jak kogoś innego
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp: agresywny debil xd chyba najgorsze co się może przytrafić. Jak tam koń dziś zwalony? Tluste włosy nie umyte? Obrzydliwy metal z Ciebie, brzydzę się Tobą xd tak na sile chcesz pokazać twardy charakter ze masz w dupie opinie innych a jesteś mega zgorzkniałym samotnym typem który wylewa ciagle ból dupy na portalu dla zjebow xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybur: to są wyimaginowane problemy, jeśli się boisz to masz zepsute auto, nie jakieś pierdoły. Jeśli uważasz, że można jeździć zepsutym to nie wiem kto jest głupi.
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp: @Pan_Mefedronu: No witam, wlasnie wrocilem ze stacji kontroli pojazdów. Klasycznie typ chciał mnie przyciąć i mowi ze hamulce sa do wymiany to ja mu cyk fakturę ze trzy miesiace temu zapłaciłem za nowa ceramikę. Czepiał sie ostro o inne rzeczy ale finalnie klepną sprawne auto. Bez dawania w łapę. Czyli moja teza sie sprawdziła, zawsze chca Cie wydymac na stacji żebys albo sam dał w łapę za sprawne auto
  • Odpowiedz
ypowa zawiść xd chcieli mnie przyciąć ale się nie dałem, to różnica xd jak tam pryszcze wyciśnięte? Jutro klajwa z majcy wiedz idźcie spać dzieci


@wybur: to niezła czarna, a ty spać bo za najniższą jutro trzeba tyrać
  • Odpowiedz