Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mieszko111: Taki komentarz mógł umieścić tylko ktoś kto nigdy nie był u Divy. Diva nie pozwoli ci zrobić wszystkiego. Często nie pozwala by ją całować , nie można jej też uderzyć (nawet delikatnie) , nie można wprowadzać elementów delikatnego BDSM (chyba że w stronę klienta). Do tego seks tylko w gumce.Za urozmaicenie poprzez uskutecznienie pewnych fantazji - dopłata. Raz dojdziesz to wypieprzaj. Czasem też nieładnie pachną , mają humory.

Poza tym
Byłem byłem, jasne, że byłem.

Często nie pozwala by ją całowa


@arek4444: Ze względów higienicznych robi Ci tym tylko przysługę.

, nie można wprowadzać elementów delikatnego BDSM (chyba że w stronę klienta).


mówisz o jakiś smaczkach i niuansach. Dla kogoś wyposzczonego sam fakt ruchania kogoś żywego jest super fajny. .

Do tego seks tylko w gumce


To chyba dobrze, że kobieta pilnuje zasad i dba o to, żebys nie złapał jakiegoś
@mieszko111:

Ze względów higienicznych robi Ci tym tylko przysługę.

To chyba dobrze, że kobieta pilnuje zasad i dba o to, żebys nie złapał jakiegoś aidsa.


No widzisz a lalka nie musi mi robić takiej "przysługi" bo od niej się nie zarażę.

mówisz o jakiś smaczkach i niuansach. Dla kogoś wyposzczonego sam fakt ruchania kogoś żywego jest super fajny. .


Ale właśnie intencją kupującego taką lalkę jest to by nie być już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fosforankodeiny: Jedno mnie zastanawia jak organizn zareaguje na takie cos. Jak jestem po seksie to czuhe sie zajebiscie, moge wszystko, moge miec kazfa no ultra alfa male ssj4.
Za to po fapie czuje sie do dupska, obnizona pewnosc siebie ogolnie porazka. Nie wiem czy to kwestia psychiki czy organizm ma tak reagowac by jednak dazyc do kopulacji i przedluzenia gatunku. Ciekawe co jest po no wlasnie seksie czy masttubacji z lalka