Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki i Miruny, szukam porady. Razem z różową mamy relacje #ddlg i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupić jej smoczek dla dorosłych (oboje jesteśmy dość młodzi, więc jakby co nie jestem oblechem po trzydziestce lubującym się w nastolatkach, jej wiek to około 6 lat podczas bycia w little space). Nie seksualizujemy jej dziecięcej natury jakby co, więc darujcie sobie uwagi.
Szukałem na allegro i aliexpress i nic za bardzo nie przemawia. To ma być prezent na Mikołąjki, nic szałowego po prostu różowy smoczek
To jak, pomoże ktoś?
##!$%@? #bdsm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
OP: @sublingual: Nie przebieram jej w niemowlęce ciuchy, sami uważamy to już za lekką przesadę. Taka relacja opiera się na ogromnym zaufaniu, po prostu się opiekuję i zależy mi na niej szczęściu, ale też potrafię być zły i wymierzam kary jak stanie w kącie, szlaban i klapsy. W skrócie - 0 pieluch, 100% oddania.

@Muireann: @RandomowyMirek: Na Ali jednak niektóre ceny i jakość do mnie nie przemawiają ale
@AnonimoweMirkoWyznania: No i opisujesz inne cechy kojarzące się z wiekiem dziecięcym i dojrzewania (stanie w kącie, szlaban, klapsy). Uważam że fetyszyzacja różnych dziedzin życia póki sprawia obydwu osobom za obupólną zgodą przyjemność nie jest niczym złym, ale skierowanie orientacji na cechy związane WYŁĄCZNIE z bardzo dziecięcym okresem i seksualizowanie ich uważam za patologiczne #!$%@? i w sumie to powinno się was zamykać za wczasu.
OP: @sublingual: Tyle, że w łóżku ja jestem normalnie dominujący, a różowa uległa. Rozdzielamy te dwie rzeczy. Rozumiem czemu takie masz podejście i nie mam z tym problemu. Wchodząc w ddlg byłem przygotowany na to. Uwierz mi są pary gorsze od nas z którymi nie chcę mieć nic wspólnego ()

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Jest tego naprawdę dużo, nie trzeba daleko szukać. Pierwsze wyniki w google już dają odpowiedź. Jak nie możesz tego znaleźć to może powinniście zamienić się rolami?