Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o tej tarapi strusia, od donosu konona tyle osób było zaangażowanych w jego "leczenie", do tego marnował czas tarapeutki. Przecież to jest bezsensu, wiadome że i tak pije dalej, pomijam celowo inne używki.
Teraz następny orzeł meksyk stoi na peronie z żubrem i mówi że był wczoraj w jakiejś przychodni uzależnień, rozmawiał z lekarzem i jest lepiej bo dziś jeszcze mu 2 piwa w domu zostały, co się nigdy nie zdarza☺
Marnowanie czasu i pieniędzy podatnika na takich ludzi.
#kononowicz #suchodolski #mexicano
  • 18
@dizel81: Nie każdy chce się wyleczyć z alkoholizmu. To nie jest tak, że wszyscy mają takie same priorytety w życiu, bo załóżmy, że meksyk przestałby pić, palić i poszedł do pracy. Co by z tego miał? A tak, to sobie pasożytuje na matce, która jako że była główną księgową, pewnie ma niezłą emeryturkę. Tylko garstka ludzi na tym świecie może pracować i lubić to co robi, reszta pracuje bo musi się
@dizel81: półbiedy, gdyby chociaż były efekty tej terapii
inaczej też - jako podatnik... - czułbym się, gdyby efektów było brak z powodów innych niż "mam wy*ebane" Strusiodolskiego

a tak - żyje z cudzej kasy, udawał, że się leczy (też z cudzej kasy), w więzieniu go utrzymywano i chyba nawet mu się podobało; odnoszę wrażenie, że lata spędzone w ZK wspominał niekiedy z rozrzewnieniem...

śmierć i podatki - są pewne - z
@magister_magazynier:
Zaden bol dupy, tylko normalne podejscie. Gdyby nie tacy Kononowicze i Suchodolscy, kto wie, moze podatki bylyby troche nizsze. Ile kosztuja bezsensowne wezwania policji przez Konona? Ile karetki ratujace Mariusza z Krzakow gdy ma ataki padaczki alkoholowej? Major chwalil sie kiedys stu pobytami na wytrzezwialce, ktorych oczywiscie nie oplacil. Ile kosztowaly Interwencje SM zwijajacej go z lawek w parkach bez majtek?
W dodatku jest tak leniwy i bezczelny, ze z
@boboli90210: Pewnie sam wiesz, że ta terapia o której mexico mówi, skończy się szybciej niż się zaczęła. Parafrazując majora "wy mówicie, że ja olkoholik a mi 2 carlsbergi zostały". Z oświadczenia wynika, że zamiast 6-8 piw (a pewnie i więcej, bo alkusy zawsze zaniżają), wypija 4-5, no brawo. Obstawiam, że przy najbliższej okazji odbije sobie te ubytki w piciu z nawiązką. Żeby z tym skończyć to musi odstawić browary całkowicie, bo