Wpis z mikrobloga

Jednej rzeczy na wykopie nie rozumiem. Są tu ludzie, którzy dzień w dzień wchodzą i toczą zażarte ideologiczne walki o swoje poglądy XD
Wrzucanie milion screenów z wpisami, zakładanie multikont (xD), tworzenie oddzielnych wpisów żeby odpowiedzieć na czyjś komentarz, robienie znalezisk na głównej bo „afera” i kogoś zbanowali.
Może mi ktoś wytłumaczyć:
1. K*wa po co? XD
2. Kto ma na to czas?
3. Czy dyskusja kiedykolwiek zmieniła czyjeś poglądy? A już w ogóle u Polaków, którzy i tak wiedzą najlepiej i dyskutują tylko po to, żeby udowodnić coś innym, a nie przekonać do własnego zdania?

To tylko portal ze śmiesznymi obrazkami i ciekawostkami z sieci, a nie comitia minora xD
Pozdrawiam cieplutko i nie zesrajcie się
#niepopularnaopinia #lewackalogika #prawackalogika #ateizm #katolicyzm
  • 130
  • Odpowiedz
@vuxiu: siedza w piwnicach, nie pracuja, nie maja rodzin, nie maja hobby, zero aktywnosci fizycznej - niepotrzebne skresl ;) jak widze ile ludzie dziennie napisza na telegramie/whatsappie, ja nie mam nawet czasu przeczytac tego
  • Odpowiedz
@bartoszp: większość z was (kimkolwiek jesteście) nie ma żadnych potrzeb (oprócz nażreć się i wyspać i mieć dostęp do internetu) do czasu aż zaczynacie brodzić po pas w gównie i wtedy się budzicie i zaczynacie bez sensu krzyczeć pisać głupoty gdzie popadnie.
  • Odpowiedz
@bojownik69: o czym ty człowieku mówisz? Za dużo spotkań z Kijowskim czy o co ci chodzi? A Ty jakie masz cele i marzenia, których nie możesz realizować przez opresyjne rządy oraz zamach na (burdel prawny jakim jest) obecną konstytucję?
  • Odpowiedz
@bartoszp:Ty widzę za dużo masz spotkań z "członkami" PiS burdel to ty człowieku masz ale w przepisach prawa nie konstytucji a obecny rząd to próbuje zrobić konstytucje pod swoje nieudolne rządy.
  • Odpowiedz
no niestety mamy cos takiego w sobie , ze na imprezce musimy puscic swoj ulubiony numer uwazajac ze przy nim bedzie najlepsza zabawa ;) .. tak wiekszośc z nas tak ma , jedno bardziej inni mniej :) ...
  • Odpowiedz
@vuxiu: Kiedyś byłem wyznawcą krula i prowadziłem całe dnie w moim przekonaniu "masakry leffakuf" xD Jak sobie pomyślę ile na to życia, czasu i energii zmarnowałem, to aż mną telepie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vuxiu: Tak, moje poglądy się zmieniają. Nie jestem ignorantem i jeżeli rozmówca ma lepsze argumenty, bardziej logiczne > jestem w stanie zmienić swoje poglądy.

  • Odpowiedz
@vuxiu: ty chyba nie myślisz, że w to się bawią zwykli użytkownicy

bardzo dobrze zorganizowane grupy - stałe ekipy zakopujących wszelkie znaleziska o PiS (@moooka, @ZielonkaCzerwonka, @mrbarry, @Tomm16 i inni - codziennie po kilkadziesiąt znalezisk), a z drugiej strony masz listy neuropy. Działają całą dobę, nic innego na wykopie nie robią.

Jak wrzucisz 4konserwy i neuropa + BONUS!!! polityka na czarno, to wykop staje się innym portalem. ( ͡
  • Odpowiedz
@vuxiu: co ciekawe najbardziej mordę piłują tutaj ludzie, którzy twierdzą, że są kierownikami/robią na wysokich stanowiskach w korpo/zarabiają ponad 10k. Myślę, że ludzie, za których się uważają, nie mają czasu na takie pierdoły jak wykop, a przynajmniej nie w takim stopniu by siedzieć tu ciągle i podbijać swoje ego przed komputerkiem.
  • Odpowiedz
@vuxiu: otóż ja zmodyfikowałem swoje zdanie co do ocieplenia klimatu. Nie piszę zmieniłem ale zmodyfikowałem. Dzięki @Sierkovitz.( Poza tym że jesteś pewno lewakiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°))

Dzięki @cclegane za zwrócenie uwagi jak bardzo balon o nazwie Odra jest napompowany.

Nie zawsze musisz bezmyślnie powtarzać swoje zdanie zdanie i tkwić w okopach. Szczególnie jak w danej dziedzinie jesteś wyłącznie wykopowym ekspertem. Czasami warto poprostu zapoznać się
  • Odpowiedz