Wpis z mikrobloga

Jednej rzeczy na wykopie nie rozumiem. Są tu ludzie, którzy dzień w dzień wchodzą i toczą zażarte ideologiczne walki o swoje poglądy XD
Wrzucanie milion screenów z wpisami, zakładanie multikont (xD), tworzenie oddzielnych wpisów żeby odpowiedzieć na czyjś komentarz, robienie znalezisk na głównej bo „afera” i kogoś zbanowali.
Może mi ktoś wytłumaczyć:
1. K*wa po co? XD
2. Kto ma na to czas?
3. Czy dyskusja kiedykolwiek zmieniła czyjeś poglądy? A już w ogóle u Polaków, którzy i tak wiedzą najlepiej i dyskutują tylko po to, żeby udowodnić coś innym, a nie przekonać do własnego zdania?

To tylko portal ze śmiesznymi obrazkami i ciekawostkami z sieci, a nie comitia minora xD
Pozdrawiam cieplutko i nie zesrajcie się
#niepopularnaopinia #lewackalogika #prawackalogika #ateizm #katolicyzm
  • 130
  • Odpowiedz
@zamocny: Na pewno nie ja. Próbuję ci wyjaśnić w jakim błędzie jesteś. To nie jest #!$%@? się.
Ale najwidoczniej jak grochem o ścianę. Odwracasz kota ogonem. Miłego wieczoru, nie mam zamiaru dyskutować z człowiekiem o "niższym" IQ
  • Odpowiedz
2. Kto ma na to czas?


@vuxiu: A odpowiedz sobie na posrednie pytanie: kto zaklada nowe konta (w tym multikonta ze wstepnie ustawionymi swiatopogladami, w tym politycznymi) lub sie upolitycznia, a kto uplywa (bardzo czesto niezauwazenie, bo w sumie #!$%@? kazdemu tekstem "usun konto" jest niczym patologiczny hymn i okrzyk zwyciestwa) z tego portalu?

To tylko portal ze śmiesznymi obrazkami


@vuxiu: O ile ktos zdazy wrzucic jakis taki faktycznie fajny,
Quran812WhoBelieveInScripturesOther - > 2. Kto ma na to czas?

@vuxiu: A odpowiedz ...

źródło: comment_pAKPmiduIW0floqcBV1UDPwMxNbaA8mM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vuxiu: czy którekolwiek tutaj komentarz zmieniły w jakimś stopniu twój pogląd i spojrzenie na temat komentowania i sporów w internecie?
Jeśli tak to właśnie do tego służą komentarze, jeśli nie to są ludzie na świecie zacietrzewieni w swoją wizje świata i tu masz racje dla nich nie warto było by pisać komentarzy.
Na szczęście są ludzie na świecie, dzięki którym się świat rozwija, bi nie są zacietrzewieni i zamknięci na jeden
  • Odpowiedz