Wpis z mikrobloga

No spoko. Widać że typowy Polaczek potrzebuje pana nad sobą, Tusk jest takim panem którego potrzebuje prosty lud.

Przypomnę tylko że ktoś kto rezygnuje z bycia premierem Polski dla posady w Brukseli nie ma prawa powrotu do polityki krajowej, powinien być skończony. Ale przecież żyje w chlewie obsranym gównem więc czego się po was spodziewać

#tusk #ambergold #polityka
  • 76
Możecie mi podać ze dwie rzecz która zrobił dobrze?


@Sarza01: wyemigrowalem z Polski 11 lat temu, kiedy u wladzy byl PIS. Polske odwiedzam regularnie raz na kilka miesiecy. Wedlug mojej obserwacji, takiego skoku cywilizacyjnego jak za Tuska nie bylo w Polsce nigdy. Miasta zostaly odremontowane (porownaj np Wroclaw 2001 - 2007 i teraz), poprawiono stan drog, wybudowano sporo autostrad, drog ekspresowych a bezrobocie spadlo do takiego stanu ze trzeba sprowadzac ludzi
@e3b0c: jedno drugiego nie wyklucza. Obiecał zostać premierem do końca kadencji a jak przyszło co do czego to poleciał do Brukseli. Pomimo afer, Tusk imho ogarnął by ta bandę peowskich idiotów i nie miotalby się tak jak Kopacz i Schetyna którzy rozwalili peo i obecna opozycję.
@e3b0c: jeszcze jedno: o skoku cywilizacyjnym to ja słyszę co roku jak ktoś, kto wiele lat nie był w Polsce, nagle przyjeżdża. Czy byłem smarkaczem i rządzilo SLD, czy jak teraz rządzi PiS. Jak #!$%@? by nie był rząd, to każdemu coś się w końcu uda, więc takie subiektywne obserwacje nie są moim zdaniem dowodem.
@e3b0c: i to wszystko sam jeden kochany Donald tymi o to recoma.. złoty człowiek.
Zero konkretów. Nie #!$%@?, przeczytaj pytanie jeszcze raz.
Skok cywilizacyjny ostatniej dekady czy 15 lat zawdzięczamy wstąpieniu do UE, dotacjom i dostępowi do tego rynku.
Na pewno nie jednemu rudzielców.
@e3b0c: jeszcze jedno: o skoku cywilizacyjnym to ja słyszę co roku jak ktoś, kto wiele lat nie był w Polsce, nagle przyjeżdża. Czy byłem smarkaczem i rządzilo SLD, czy jak teraz rządzi PiS. Jak #!$%@? by nie był rząd, to każdemu coś się w końcu uda, więc takie subiektywne obserwacje nie są moim zdaniem dowodem.


@cienki137: Tylko PiS chce Polexitu, a te wszystkie zmiany to na dobra sprawe tylko dzieki