Wpis z mikrobloga

Jawnie z ukrycia kto ile faflunił w zeszłym tygodniu 44. Ciekawy tydzień, sporo się działo. Najpierw Tiger zaprezentował nowe meble z epoki gierkowskiej a następnego dnia nową kuchenkę gazową Amica z piekarnikiem. 2 listopada Bodychrist opublikował profesjonalnego dysa na Tigera pod tytułem BODYCHRIST - [Tiger Bonzo Diss (OFFICIAL AUDIO). Dys w humorystyczny sposób podsumowuje karierę Tigera i słychać w nim wyraźnie nasze wykopowe teksty. W drugiej zwrotce jest wspomniany słynny zakaz nagrywania od Wykopu. Widać Body śledzi tag lub konsultował tekst z bonzologami. Dys w ciągu 24 godzin miał 14000 wyświetleń. Tiger nie odpowiedział re-dysem ponieważ stwierdził że dysowanie jest dziecinne, i to w ogóle nie był taki dys jak trzeba bo Tiger już z tego wyrósł. Zamiast tego wyzwał Bodychrista na bitwę frystajlową na punkty. Następnego dnia Wuwunio zaproponował że zorganizuje profesjonalna bitwę wg. zasad Tigera i ufunduje nagrodę dla zwycięzcy. Bodychrist odpowiedział po pięciu minutach że się zgadza a odpowiedzi Tigera nie ma do dziś. Ignoruje pytania o to lub odpowiada "To moja prywatna sprawa". Na moje oko Tigerowi rura wymiękła i liczył że Body nie wyjdzie do bitwy. I się przeliczył. Kobra chyba nie podzieliła poglądu Tigera iż dysowanie jest dziecinne i opublikowała na swoim kanale żywiołowego frystylowego dysa na Bodykrista, Tiger też coś tam wydukał. Dys Kobry nie był propsowany na fanpegu i np ja się dowiedziałem o nim z wykopu. W międzyczasie nadszedł też wspaniały prezent od Azbestowego Krzysia, laptop na którym działa intro do Nis for Spida i jest OBS do strymowania. Wczoraj był strym właśnie z tego kompa i było widać cel.
Dys Bodychrista
Dys Kobry

Straszliwie nudny gniot z robienia uszatychdanych. tydzień 44
#uszatedane #bonzo #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_bSV7LIGF2cbWG1nqrpwrOIoC1jCfS3ug.jpg
  • 6