Wpis z mikrobloga

Nie ma dyskryminacji mężczyzn? Wcale ;) Chciałbym sobie coś znaleźć na 1/2 etatu bądź sezonową pracę w swoim zawszonym 90 tysięcznym mieście, z racji tego że sie ucze. 4 "swieże" ogłoszenia, bo reszta nieaktualne. W 4 na 4 ogłoszeń wszyscy oferują prace tylko kobietom! 1. Kurs z uni dla osób 21-29 tylko dla kobiet, 2. Kelnerka, wyraznie zaznaczone że dla kobiet. 3. Praca w pizzeri, gość mi mówi że szukaja tylko kobiet XD 4. Fryzjerka. Reszta ogłoszeń nieaktualna. I jak znaleźć prace, nie mieszkając w większym miescie gdzie ogłoszeń jest jak grzyby po deszczu ;)? Urodziłem się niestety mężczyzna i nie mam dodatkowych punktów żeby mieć nawet łatwiej o prace! Cóż.
#rozowepaski #praca #niebieskiepaski #tfwnogf #logikarozowychpaskow #depresja #przegryw #pracbaza
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fosforankodeiny: Nope. Pięć złożonych CV w okolicy. W jednym nie przyjęli bo brak doświadczenia, w czterech się nie odezwali.
E-fajki? Pracę dostała po znajomości laska z sąsiedniej wsi.
Odzieżowe? W jednym zero odzewu, w drugim obiecała zadzwonić.
Lombard - na razie cisza.
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: A uczysz się/studiujesz? Wiesz, u mnie miasto 90k, malbork 2 razy mniejszy ale bardziej turystyczny. Ktoś mnie uświadomił że w takich miastach trzeba latać na pieszo i pytać, wchodzić do każdego sklepu. Cóż, jak się nie jest dynamicznym to trochę cięzko. xD
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: u mnie za to jest dużo ofert z Unii skierowanych właśnie do dziewczyn. Typu np spedytor, nawet spawacz, coś tam biurwa w biurze XD i dostaje sie za to 800zł. Raz bylem na takim 3 lata temu na wózki widłowe. Uczymujesz sie sama? Może spróbuj wziąć sobie bon zasiedlowy i wyjedź do większego maista typu Wrocław? Co masz tam bliżej ^^
  • Odpowiedz