Wpis z mikrobloga

Nie trzeba mieć botoksu,wystarczy aktywność fizyczna+ odpowiednia pielęgnacja i stosowanie różnych kremów(ważna również jest dieta bogata w owoce i warzywa)


@Kielek96: xD mam rozumieć ze 96 to Twój rocznik?
Popatrz na swojego dziadka, jednego i drugiego.. może pradziadka to Twoja przyszłość, możesz być pieprzonym triatlonistą żyjących na frutarianizmie, wklepywać sobie krem ze ślimaków lub kupy egotycznych zwierzątek, a to i tak nic nie zmieni, cudów nie ma. Z genetyką nie wygrasz,
@Corkamalarza: Nie kwestionuje tego, sugeruje po prostu że oprócz genetyki czynniki środowiskowe i są też bardzo ważne, a kremy dieta i aktywność fizyczna jest w stanie w pewien sposób poprawić kondycję skóry

@oleeeck

No, ale starzenia się nie postwrzymasz. Z tego co siem Tusk aktuwność uprawia, i nie pije alkohololu w ogóle. Nie mam wrażenia żeby źle wyglądał.


Bo Tusk dobrze wygląda jak na 61 lat tylko uważam że można troszeczkę
@Walther00: Tak, tak. I że kobiety po 30stce to już lecą na wszystko co nie ucieka. I know.

@Ex3: No i co? Może pokażesz jeszcze bliźniaczkę która całe życie waży 50kg i drugą która waży 150kg aby porównać ich wygląd/stan zdrowie? Albo oo jedną oblaną kwasem, a drugą nie. To by było fajne. Takie nielogiczne, ale efektowne.Czego to ma dowieźć? Że można destrukcyjne działać na swój organizm i wygląd, poprzez
Pobierz C.....a - @Walther00: Tak, tak. I że kobiety po 30stce to już lecą na wszystko co nie...
źródło: comment_IaKU60wdaXGO20TFT1LXIlnXZsGnLol9.jpg
xD mam rozumieć ze 96 to Twój rocznik?

Popatrz na swojego dziadka, jednego i drugiego.. może pradziadka to Twoja przyszłość, możesz być pieprzonym triatlonistą żyjących na frutarianizmie, wklepywać sobie krem ze ślimaków lub kupy egotycznych zwierzątek, a to i tak nic nie zmieni, cudów nie ma. Z genetyką nie wygrasz, ze starzeniem nie wygrasz, z łysieniem nie wygrasz, tak niestety wygląda życie, to jak się zestarzejemy zależy głownie od tego jak nam
Na pewno byłby lepszym prezydentem od Dudy, trudno mi sobie wyobrazić Tuska biegającego z głupawym uśmieszkiem za Trumpem


@lewoprawo: xD za to z glupi usmieszkiem przytrzymujacego pijanego szefa unii europejskiej to juz nie trzeba sobie wyobrazac, bo to widziliesmy xD

nie zeby cos, ale smieszy mnie robienie z donka nie wiadomo kogo