Wpis z mikrobloga

Ci idioci próbują ludziom wmówić, że premier osobiście powinien podejmować decyzje w każdej sprawie prowadzonej przez podległą mu instytucję. Ciekawe co Morawiecki wie o aktualnych postępowaniach prowadzonych w UOKiKu, pewnie mu na bieżąco dzwonili przez całą kampanię wyborczą, którą prowadził jeżdżąc po całej Polsce,... XD Żałosne to jest i mam nadzieję, że ludzie się na tych manipulacjach poznają. Nota bene, Komisja Nadzoru Finansowego akurat zrobiła wszystko co mogła i dodatkowo sprawę AmberGold odpowiednio nagłośniła już w 2010 r.
Dobrze Tusk powiedział, idąc tą logiką, to czemu jeszcze Morawiecki nie jest grillowany za GetBack.
#neuropa #4konserwy #polityka #ambergold
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ci idioci próbują ludziom wmówić, że premier osobiście powinien podejmować decyzje w każdej sprawie prowadzonej przez podległą mu instytucję.


@MiloszPrzemily:

Bo to jest model, który w teorii chciałby wprowadzić PiS. Ręczne sterowanie każdą instytucją. Oczywiście jest to nierealne, bo przecież nawet najlepszy wódz nie będzie zajmować się wszystkim, choćby z braku czasu. Sprowadza się to w rzeczywistości więc do obsadzania stanowisk wiernymi miernotami.
  • Odpowiedz
@MiloszPrzemily: można mieć inne zdanie, sam takie mam ale mam wrażenie że ludzie tutaj propsujacy tuska to chamstwo samo w sobie poczytaj moje wpisy z ostatniej godziny... Staram się pisać nie obrażając nikogo zobacz jak ty zaczynasz pierwsze zdanie. Jak my mamy ze sobą rozmawiać?
  • Odpowiedz
@skizo typie Ty jesteś takim mega populista że szkoda gadać. Nie potrafisz wskazać za co powinien zostać skazany Tusk. Śmiejesz się jak ktoś go docenia a nie potrafisz wskazać lepszego polskiego polityka od niego. Wpis Miłosza ora właśnie Twoja logikę całej sprawy a Ty dalej swoje xD
  • Odpowiedz
Bo to jest model, który w teorii chciałby wprowadzić PiS


@The_Orz: tak by się wydawało, ale właśnie, o dziwo, w praktyce tak nie jest. Mak znajomego, który pracuje w jednym ministerstwie, podległym Morawieckiemu - kiedy te jeszcze był ministrem, i on mówi, że tyle władzy i samodzielności urzędnicy (dyrektorzy departamentów itd.) nie mieli nigdy. Porozdawał pełnomocnictwa praktycznie do wszystkiego i wprowadził model korporacyjny - nikt nie goni do prezesa z
  • Odpowiedz
@MiloszPrzemily: Mówię o wymarzonym modelu Kaczyńskiego, czyli kogoś faktycznie rozdającego karty w PiSie. Model, który wyłożony był wielokrotnie, choćby w wywiadzie-rzece jakiego R. Krasowskiemu udzielił "trzeci bliźniak" Dorn.
  • Odpowiedz
@The_Orz: tak, tak, wiem, większość pisowców w tym względzie ma mentalność pzprowską, ale Morawiecki wyuczony jest innego modelu zarządzania, i od dawna myślę zresztą, że w wielu sprawach on udaje jedność poglądów z pisem, co potwierdzają nagrania od Sowy. Bardzo ciekawe zatem jak będzie się rozwijać jego kariera i jak przekonał Jarka do siebie.
  • Odpowiedz
Ci idioci próbują ludziom wmówić, że premier osobiście powinien podejmować decyzje w każdej sprawie prowadzonej przez podległą mu instytucję. Ciekawe co Morawiecki wie o aktualnych postępowaniach prowadzonych w UOKiKu, pewnie mu na bieżąco dzwonili przez całą kampanię wyborczą, którą prowadził jeżdżąc po całej Polsce,... XD Żałosne to jest i mam nadzieję, że ludzie się na tych manipulacjach poznają. Nota bene, Komisja Nadzoru Finansowego akurat zrobiła wszystko co mogła i dodatkowo sprawę AmberGold
  • Odpowiedz