Wpis z mikrobloga

@Kempes: Jak to się stało, że Giertych, który jeszcze niedawno (za czasów LPR) był wyśmiewany i wytykany jako 'skrajny' prawicowiec, oszołom, troglodyta, idiota, nagle stał się idolem, sprzymierzeńcem, ziomeczkiem tych samych osób, które go w ten sposób szkalowały ;v Już nikt nie pamięta, jak GW i jej satelity nazywały Romana faszystą ?

Ja wiem, że wielu wykopków wtedy srało do pieluch, ale no można sobie pewne rzeczy wyguglać.
  • Odpowiedz
Ziemkiewicz to oczytany idiota, wiesz o tym ty, wiem o tym ja.


@Kempes: Zabawne jest tylko kto mu to wytyka XD Co nie zmienia faktu, żeby go uwielbiali jak wszystkich którzy zdradzili Kaczora i przeszli na ich stronę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ogar_Ogar Zabawne, kto wytyka zmianę poglądów Giertychowi ( ͡ ͜ʖ ͡)
ZDRADZILI! ZDRADA! Z D R A D A ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Zabawne, kto wytyka zmianę poglądów Giertychowi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kempes: Ja bym Giertychowi wytykał to, że krytykuje innych za niekompetencje podczas gdy sam forsuje sprzeczne z prawem uchwały w ORA.
  • Odpowiedz
@Kempes: Politycy, zwłaszcza wtedy, gdy im się to opłaca. Serio wierzysz w uczciwą przemianę Giertycha ? Skoro wcześniej był idiotą (autentycznie śmiano się z jego intelektu), to IQ też mu teraz wzrosło ?

Bawi mnie to równie mocno jak zmiana poglądów na temat Putinowskiej Rosji. Do Smoleńska i po Smoleńsku śmiano się z karakana i jego antyrosyjskiej postawy. Śmiano się z teorii spiskowych o katastrofie w Smoleńsku (zresztą pewnie i słusznie).
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie będę Ci mówił kogo popierać, bo nie znam twoich poglądów ;)

Widzę, że moderator usunął mój komentarz, uraziłem go czymś osobiście, czy nie ocenzurowałem wulgaryzmów ? ;v

Da się zobaczyć jakoś swój usunięty komentarz ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wolfman91 Ja pytam z ciekawości, więc śmiało mów, kogo najlepiej popierać. No przecież nie jesteś malkontentem, który tylko narzeka.
Nie da się zobaczyć.
  • Odpowiedz
@Kempes: Da się, częściowo. Wykop.pl/naruszenia/moje. Po czym widzisz swój komentarz, ale tylko częściowo (jeśli jest długi). Gdy klikasz "rozwiń całość" odsyła cię do oryginału, który jest przecież usunięty xD Genialne.

No i z tego co widzę to został usunięty za "nieodpowiednie treści", a nie za wulgaryzmy czy przekleństwa. Moderator należy do partii, czy co ? Widzę, że wiele się wypok od Facebooka nie różni . Żałosne...
  • Odpowiedz
@Kempes: No właśnie wykluczyłem taką możliwość. Zobacz sobie na 'dobre praktyki'. "Nieodpowiednie treści" i "Nie przeklinaj" to osobne kategorię. Ponadto przekleństw na wykopie od groma, a nawet w innym nieusuniętym komentarzu użyłem przekleństwa/wulgrazymu i nic. Nie pozostaje nic innego, jak domniemać ze moderacja jest po prostu stronnicza, albo turbo-niedbała.

Co do na kogo głoswać, czyli jak mniemam na kogo ja głosuję/ do kogo mi najbliżej, to Ci powiem jak wrócę do
  • Odpowiedz
@Kempes: Pewnie też ustaw, które weszły w życie 20 lat po aplikacji, Giertych to taka szmata zmieniająca poglądy, że dziwię się, że go cytujesz...
  • Odpowiedz