Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #spermiarzeztindera #tfwnogf #normictwo
Niesamowicie śmieszą mnie spermiarze, którzy udzielają się pod zdjęciami zajętych dziewczyn. Wchodzę na FB, widzę płodną Klaudię ze swoim Filipem, którzy jadą sobie na egzotyczne wakacje swoim nowym BMW za hajs rodziców, a w komentarzach spermienie facetów, którzy życzą jej dobrego wypoczynku XDDDDD No ludzie, godności trochę, ona jedzie sobie za hajs Chada być przez niego bolcowana, a wy jeszcze jej życzycie, żeby zdozuneg z Filipem był udany, bo macie nadzieję, że przez to zaruchacie. Beka z was, nie pozdrawiam XDD
Pobierz
źródło: comment_A6NotFEqgPpzzPbCUSdNy0fIe1TKnCfo.jpg
  • 94
@pawel_je: ale to coś w stylu ,,mmm ale cyce mmmmm ale dojce mmm ale sralnik, ale bym jej zrobił takie tiri tiri tiri ram pam pam pam ciam cia ram ciam szubi dubi dubi a na koniec wyssał jej bąka z pierdziochy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polkopsky: Widzę zmiana argumentów. Świat nie kręci się przecież wokół jedzenia w wokół seksu więc można z niego zrezygnować.

Ale mam dla Ciebie inne zadanie. Zrezygnuj z kont bankowych, jakiejkolwiek wymiany i obrotu gotówką lub jej elektronicznym odpowiednikiem bądź innymi dobrami.
@Polkopsky: xD
Wiesz, że udowadnia się coś a nie brak czegoś? xD

Czajniczek Russella <- poczytaj i wróć mądrzejszy albo udowodnij, że nie rucha Cię wielki niewidzialny kosmita.

Ale powiedz mi geniuszu w jaki ograniczenie czegoś miałoby dowodzić, że świat się wokół tego kręci?
Nie odwracam kota ogonem bo nawet nie podajesz argumentów. Więc dałem Ci zadanie, tak jak Ty mi - w wyniku tego genialnego eksperymentu wyjdzie Ci, że ciężko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Polkopsky: przepraszam że się wtrącę, ale robisz #!$%@?ę z logiki.

Z tego co zrozumiałem: Twoim zdaniem seks najważniejszym elementem życia bo bez niego nie przerwa ludzkość. Tymczasem ludzkość nie przetrwa też bez jedzenia, picia, oddychania czy srania. Jednak nie można powiedzieć że każdy zrobi wszystko żeby tylko się wysrać. Jest to nieodłączny element przetrwania ludzkości, jednak bycie człowiem nie sprowadza się wyłącznie do przetrwania i każdy może mieć własną hierarchię wartości,