Wpis z mikrobloga

#rozowepaski , #pytanie dalej w tematyce #kosmetyki i #makijaz. Przestrzegacie dat przydatności na opakowaniu od momentu otwarcia kosmetyków? Przykład: paleta do makijażu oczu 24 M, podkład 12 M, tusz do rzęs 6 M itp itd... Jeśli chodzi o PIELĘGNACJE to przestrzegam tego i to bardzo (tego się chyba jednak więcej i szybciej zużywa) , jeśli chodzi o kolorówkę to słabo... Szczerze to szkoda mi wyrzucić palety cieni za 150 zł jak jest w 1/4 zużyta... Tak samo podkład, mam dwa odcienie jaśniejszy i ciemniejszy i mieszam w zależności od pór roku i stopnia opalenizny i rzadko kiedy jedną buteleczkę zużywam w ciągu roku... Kosmetyk kolorowy zazwyczaj wyrzucam jak zmienia się jego kolor, konsystencja i właściwości lub zaczyna mi szkodzić... ( a potem się dziwie, że czerwone plamy na powiece).Jak jest u Was?
MrsHyde - #rozowepaski , #pytanie dalej w tematyce #kosmetyki i #makijaz. Przestrzega...

źródło: comment_PSCtrUi4ahXZFIwgrxuAQCU43zfBDF3f.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrsHyde: Tusze wywalam jak są po terminie, zresztą większość wtedy zaczyna dziwnie pachnieć.
Podkładów też nie trzymam za długo, zresztą zazwyczaj mam jeden i go używam na bieżąco, więc nie zdąży się przeterminować.
Reszty nie ruszam, ale też nie kupuję kilka sztuk czegoś (nie licząc palet cieni, pomadek). Mam jeden róż, bronzer, rozświetlacz... jak się skończą to kupię nowe, więc ani się nie przeterminują i nie zmarnują.
Zresztą chyba warto,
  • Odpowiedz