Wpis z mikrobloga

Anon: Bracie spójrz ile oni mają wpisów na tym tagu #przegryw. Przykumaj te długie wpisy, te memy. Moglibyśmy się od nich sporo nauczyć.
Chad:Ty, jak ty się nazywasz?, bo zapomniałem... Baton?
Anon: Anon
Chad: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Anonek. Byłeś kiedyś w moderacji wykopu?
Anon: Nie.
Chad:No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd na wykopie tyle mirków?
Anon: Z innych serwisów?
Chad: No właśnie, Michał reklamował wykop na serwisach społecznościowych, forach itd. A myślisz, że to taka prosta sprawa wejść na elektroda.pl i namówić takiego inteligentnego usera do porzucenia swojego ulubionego forum na rzecz jakiegoś tam wykopu?
Anon: Chyba nie.
Chad:No jasne, że nie. Udało mu się to zrobić, ponieważ zapraszał tylko takich, co albo nie mieli żadnych znajomych, nigdy nie ruchali albo byli największymi #!$%@? na serwisach i admin banował ich za wewnętrzne #!$%@? bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy przeszli na wykop, stworzyli tag #przegryw, pozamykali się w piwnicy, zaczęli robić swoje nędzne wpisy. Świat poszedł do przodu, pojawiły się #tinder, #badoo, #programista15k. Ale co z tego, skoro przegrywy #!$%@? mają w krwi - są potomkami człowieka, który na własnym osiedlu nie potrafił zaimponować karynce. Więc nie uważam, że na tagu #wygryw brakuje wpisów. Rozumiesz?

#takbylo
#heheszki
#film
#wykop
#tfwnogf
#pasta
#suchar
takisobiepszemek - Anon: Bracie spójrz ile oni mają wpisów na tym tagu #przegryw. Prz...

źródło: comment_9anzDp5dXWQlt1cokezU6je21U2paknb.jpg

Pobierz
  • 10