Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał to w #gdansk działa usługa dostawy jedzenia #wolt cos jak #ubereats . Korzystam juz od ponad miesiaca i wszystko odbywa się bez problemu. Od piątku również Wolt zaczął działać w #warszawa Srednio raz w tygodniu jest dzien z darmowa dostawa - zwykle piątek. Także jeżeli ktoś by chciał 15zł zniżki na pierwsze zamówienie to zapraszam na PW podeślę kodzik.
No i nie wierzcie ludziom co wysylaja kody -30/25/20 zł bo juz takich nie ma :) Były na początku jak wchodzili do Polski w ogóle.
#jedzenie #pysznepl #pizzaportal
  • 7
@betrayer: Wczoraj napisałem 3x dłuższego posta pisząc co to wolt i jak dokładnie wszytsko działa to się zleciały zawistnw pękające odbyty bo jeszcze ktoś czasem zyska coś. Spamu że kod daje 30zł I masz ograniczoną ilość to peliakny będą łykać jeden za drugim. Mam jeszcze inną ciekawą opcje do polecenia ale tutaj nawet nie próbuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
No tak właśnie jest.. Od wejścia do Wawy jest masakra z zielonkami spamującymi ogólnie tym pod każdym możliwym postem. A jak już się dowiedzą, że ktoś coś zyska po tym ze zarejestrujesz się z jego kodu to zaczyna się ból dupska..
Dlatego ja skasowałem i tyle. Było ładnie wytłumaczone ale jak mają dupska pękać to lepiej nich wzajemnie z nowych kont wrzucają i wciskają sobie kit do woli z kodami na 50zł xD Mi zależało na kilku poleceniach żeby najbliższy wyjazd mieć jedzenie za free i się udało w innym miejscu gdzie jeszcze się trochę osób ucieszyło i samo dalej poleca... Kiedyś pod cebuladeals było sporo ciekawych opcji jak coś zyskać a teraz