Wpis z mikrobloga

@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs: Jak jesteś taki mądry i w każdym wykopku tutaj komentującym widzisz potencjalnego zbrodniarza i usprawiedliwiacza gwałcicieli, to ja Ci zadam jedno pytanie: czego Ty k---a od nas oczekujesz?

Nie widziałem tutaj w ŻADNYM komentarzu stwierdzenia obwiniającego ofiary gwałtu, a porównania do otwartego samochodu czy niezamkniętych drzwi w domu pojawiają się tutaj tylko i wyłącznie po to, żeby do Ciebie dotarł taki prosty fakt, że żyjemy w świecie, gdzie ISTNIEJĄ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
zauważ, że g---t na mężczyźnie nadal jest bardzo mocno olewany i wyśmiewany przede wszystkim przez samych mężczyzn, którzy mają bardzo mylne wyobrażenia.

@Nidor: bo duża część mężczyzn to są spierdoxy i spermiarze którzy myślą że ruchanie hehe super 24/7 najlepiej

W ogóle co za paranoja że ten ananasowy dzban ma ponad 500 plusów. To świadczy o masowym s----------u umysłowym na tym portalu
  • Odpowiedz
@Aokx: XD CZyli chcesz powiedzieć, że to częściowo moja wina że ktoś jest złodziejem?


@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs: nie, ale twoje akcje przyczyniły się do tego że nie masz telefonu, bo założyłeś że nie żyjemy w dzikim kraju pełnym patologii
  • Odpowiedz
@Kaijot: ale wciąż pewnie zamykasz dom(może nawet kupiłeś przez to lepsze drzwi i zamek), nie wszędzie byś zostawił auto(szczególnie otwarte) i zachowujesz różne inne środki ostrożności.
Bo przed kim zamykasz dom jak nie przed złodziejami? No chyba, że przed teściową żeby nie poprzestawiała mebli po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc się nie dziw, że kobieta będzie pilnowała swojego napoju i tak dalej. Można do tego
  • Odpowiedz
Ofiara nigdy nie jest winna bycia ofiarą. Kto twierdzi inaczej, jest debilem.


@Slonx: winna to złe słowo, bo implikuje że ofiara zrobiła coś nielegalnego.

Jak pójdę do baru Cracovii w koszulce Wisły i dostanę w------l to też nie jestem winny
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Lewactwo nie potrafi odróżnić dwóch rzeczy. Nikt normalny nie mówi, że ofiara jest winna. Winny jest zawsze oprawca. Ale mamy moc niebycia ofiarą m.in. poprzez noszenie broni, niechodzenie do podejrzanych miejsc, niezachęcaniem potencjalnego oprawcy swoją słabością.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: strasznie seksistowskie. Kobiety też gwałcą. Ponadto idee ideami, ale po co podwyższać ryzyko? Masz prawo iść w szaliku Legii na krakowskie blokowisko, tylko czy to rozsądne?
  • Odpowiedz