Wpis z mikrobloga

Witam może nie długo się spotkamy również z Białegostoku jestem robiłem w Dsv, przez Otto a jaka stawka a Adecco i agencja?
@McDermott: ja taka stawkę miałem w Jumbo na wiekowce w wieku 21 lat rok temu, przez Otto. Teraz to 13 euro licząc dodatki i przy 40 godzinach prawie 500 na rękę, a praca to picker.
Haczyk? W umowie bodajże masz gwarantowane 24 godziny. A wiec jak nie ma roboty, a bywa tak w okresach innych niz wakacje i święta, to zarabiasz 300 netto :D
Ale średnio pracy jest 7h dziennie odliczając
@McDermott: no powinieneś tyle zgarniać jak robota bedzie. Kwestia 40 godzin tygodniowo i wypłata jest elegancka. Za duzo godzin tez złe, bo wiadomo podatek sporo zjada. Ale no zaoszczędzić na pewno cos zaoszczędzisz, ale tylko wtedy jak nie palisz a piwko to tylko na weekendy albo raz w czasu. No i obyś nie był uzależniony od fast foodow, bo tu restauracji masa na holenderskim pyszne.pl i korci oj korci ( ͡
@Noggenfogger: bede mieszkał w belgii do momentu ogarnięcia prywaty, więc powiedzmy że będę dusigroszem aby móc się szybko przenieść do Tilburga ;) i będę starał się żyć jak najtaniej i jak najbardziej.. kalorycznie? :D