Wpis z mikrobloga

@roofi27 Napisze tutaj. Jesteś przydupasem rafona który go broni na każdym kroku, obrażasz pibeczka i innych, a sam się niczym nie różnisz. Jeżeli ktoś powie coś złego na rafona to bronisz swojego idola ( i tu nie chodzi o tucznika ). Tutaj w ogóle nie chodzi o smalca tylko o to, że jesteś j--a*ym hipokrytą który broni swojego idola za wszelką cenę ( to twoje śledztwo czy kupuje viev boty czy też nie , mam w------e w to ).

Tak jak napisałeś " lubiłeś tucznika " i teraz niczym Infomatis jedziesz po tuczniku, ale jak ktoś coś złego powie o twoim idolu to ci d--a pęka, to jest właśnie twój problem. Każesz mi " dojść " do wpisów które pokazują ,że jesteś przydupasem i obrońca rafona ( wystarczy wejść na twój profil i tam jest wszystko ).
#danielmagical #patostreamy

Czy Roofi27 jest przydupasem rafona i broni swojego idola za wszelką cenę.

  • Jeszcze jak ! 77.1% (101)
  • Nie. 11.5% (15)
  • Nie wiem. 11.5% (15)

Oddanych głosów: 131

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Touchamynoodles: Właśnie o to mi chodzi, ten tag kilka miesięcy temu był jeszcze " normalny " bez przydupasów.

Wchodzę tu żeby się pośmiać, a nie czytać dziecinne posty typu: ojj magical lepszy, nie to rafonix lepszy. Tfu
  • Odpowiedz
Wiedziałem ze będzie taki post o nim dzisiaj xD. Ten robak powinien dostać bana. Nie zdziwię się jak ma ołtarzyk w pokoiku ze zdjęciem rafona ( )
  • Odpowiedz
@Mr_Squno święte słowa. Jeszcze jakiś czas temu wchodziło się na tag i czytało ogolnie o dymach. Teraz to jakaś walka o to kto jest większym fanem kogo. K---a p------o co niekrórych. No żeby sobie napleta pod Lordoze naciągać... Czy pod kogokolwiek.... I się tym szczycić. Sad but true ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Dokładnie. Na patusow powinno się patrzeć jak na małpy w zoo. Chyba jak widzisz dwa goryle kłócące się o banana to się z żadnym z nich nie utozsamiasz, tylko cieszysz się, że są "dymy".
  • Odpowiedz