Wpis z mikrobloga

@D3tox: Nawet kilka. Błysk gamma z jakiejś pobliskiej supernowej mógłby zrobić całkowita sterylizację do wirusów włącznie. Jakaś asteroida mogłaby jebnąć i załatwić nas jak dinozaury. Superwulkan Yellowstone, choć nie ma gwarancji, że wszystkich dokładnie zabije.

Polecam "Death from the Skies!" (Phil Platt).
  • Odpowiedz
ja mam prawie 30stke i i tak nie dozyje 80tki


@D3tox: Jak miałeś 16 lat, to nie gadałeś że 30 nie dożyjesz?

wydaje mi sie ze niebo a wlasciwie przestrzen kosmiczna jest tak obserwowana ze do tej pory wykryli bysmy duzy obiekt


@D3tox: No właśnie podobno nie, przykładem może być to co doleci do nas za sto lat, niedawno to odkryli a wystarczy że coś podobnego będzie na
  • Odpowiedz
1. wojna atomowa


@Kralizek: Nawet wszystkich ze wszystkimi nie doprowadzi do wybicia wszystkich ludzi, choć zniszczy cywilizację. Dzikusy z dżungli przeżyją bo na nich nikt nie będzie marnował głowic.
  • Odpowiedz
@Kralizek: no i co z wulkanami, jak elity w schronach przezyja ta katastrofe ekologiczna i rozmnaza sie dalej, wojna to zagrozenie dla ludzkosci ale nie doprowadzi do zaglady ludzkosci
  • Odpowiedz
@Kralizek: nie, wydaje mi sie ze po wojnie atomowej z wybuchami wulkanow po kilkudziesieciu latach zarowno poziom zapylenia atmosfery jak i skazenia jest duzo mniejszy, ale gwarancji nie mam xd
  • Odpowiedz
@D3tox: chyba najbardziej prawdopodobny jest wybuch wulkanu np. Yellowstone lub Toba, którego wybuch 70 000 lat temu niemal doprowadził do zagłady ludzkości - podobno.
  • Odpowiedz