Wpis z mikrobloga

Już kiedyś śniłem o Szkolnej (xD)
Przypomnę pierwszy sen - mój ojciec prowadził w nim "budowlankę" i miał stawiać... toaletę w domu Mexico.
Faktycznie, przed laty prowadził taką działalność, więc przeszłość przemieszała się z uniwersum i w efekcie śniłem o spinie z Mamą Mexicana. :-D

Tymczasem sen z przedwczoraj (przepraszam, że dzielę się nim dopiero dziś):
Wszedłem w tym śnie na dach jakiegoś budynku u Konona (to nie był dom), sprawdzając, jaki obręb działki obejmie kamera (!) Na dole stał Major i na mnie patrzył. Ubrany bodajże w swój ulubiony strój z czasów białostockich wojaży z Natalką (ubranie choćby ze słynnego nagrania z "jak on mnie wku*wia!..." - mam na myśli szukanie komisu).

PS: Wiecie, kiedy kursuje pociąg do i z Choroszczy?

#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magister_magazynier: zawsze mi się wydawało że wymyślacie o tych snach. A dzisiaj mi też się przydarzyło, chyab za duzo napatrzałem się na banknoty z podobiznami suchego i konona. Przysniło mi się że sprzedawałem auto i spoko juz zapłacone, piniondze policzone. Kupiec już pojechał i znowu licze a tu się okazuje że częśc kasy to z podobiznami bohaterów szkolnej 17 i jakimś dziwnymi nominałami typu 35zł itp.Chyba za dużo szkolnej 17
  • Odpowiedz