Wpis z mikrobloga

Trzymajcie kciuki, plusujących zawołam i powiem jak poszło

@rales: tu się zaczyna twój mentalny przegryw. Publiczne opowiadanie o rzeczach prywatnych, intymnych. Jeśli chcesz być traktowany jak facet, to zachowuj się jak facet.
  • Odpowiedz
  • 3
@rales Wszyscy stawiali że na weselu coś będzie ale widocznie postawiłeś sobie za punkt honoru żeby udowodnić że i wspólne wyjście na wesele można #!$%@?ć, brawo że się udało i możesz dalej się męczyć.
  • Odpowiedz
@rales: Jestem przeciwna redpillowej gadce, ale akurat tutaj mają rację, umów się z nią na randkę (wyraźnie daj do zrozumienia, że to nie jest przyjacielskie spotkanie), daj jej chociaż buzi (takie w usta), a potem ewentualnie baw się w wyznania, a i to ostrożnie. Normalny człowiek ma odruch ucieczki jak ktoś mu nagle ni z tego ni z owego wyznaje uczucia, i to niezależnie od płci, uwierz mi.
  • Odpowiedz
@rales: wyznawanie uczuć i takie czajenie się z tym to domena creepów, nie rób tego. Tak jak któraś koleżanka wyżej napisała, zaproś ja po prostu gdzieś i daj do zrozumienia, ze to nie jest tylko przyjacielskie wyjscie
  • Odpowiedz
@rales: co to znaczy "adorować przez 5 miesięcy"?
Sonety jej pisałeś? Modliłeś się do niej? Powiedziałeś jej rodzicom o swoich zamiarach i chodziliście na schadzki z przyzwoitką?
  • Odpowiedz
@rales: Jeśli ona nie dawała Ci żadnych znaków, że też jest Tobą zainteresowana to nie myśl, że coś się zmieni. #!$%@? co za głupota
  • Odpowiedz