Wpis z mikrobloga

Może jestem staroświecki czy coś ale używam smartfona LG K10 z 2017 roku za 700 zł, w którym mam niezbędne mi aplikacje, parę gierek, kartę 32gb... i nie rozumiem do czego potrzebny mógłby być mi jakiś ajfon za 7k.
Napiszcie co takiego jest w tych drogich modelach, że ludzie je chcą.
#takaprawda #smartfon #pytamie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesz co, na pewno wszystko zależy od tego do czego telefon Ci służy. Ciężko by mi się było rozstać z dobrym aparatem, dobrym wyświetlaczem i tym, że nie muli. Iphona za 7k też bym nie kupił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: też bym tego słynnego ajfona za 7k nie kupił, ale nie rozumiem dlaczego każdy się tak przyczepił akurat do jego najdroższej wersji. Xs 64GB będący kontynuacją X również 64GB kosztuje tyle samo w dniu premiery ile kosztował jego poprzednik (999 USD), nie nastąpiła żadna podwyżka cen, a januszeria od miesiąca wypisuje po internecie AJFON Z ROKU NA ROK CORAZ DROSZSZY, 7 TYSIEMCY TO MOŻNA SAMOHUD KUPIĆ. A to, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ulan_mazowiecki: Idż do media expert i pobaw się jakimkolwiek iPhonem z tego lub zeszłego roku. Szybkość dzialania, płynność animacji, intuicyjny i prosty interfejs i ogólnie komfort korzystania.
To tak jak jazda samochodem za 30k i za 300k. Oboma dojedziesz do celu, ale to nie to samo.
  • Odpowiedz