Wpis z mikrobloga

której cokolwiek zawdzięczamy.


@PiPiPingu: gdyby nie dramatycznie niski poziom Twojej wypowiedzi, to moze bym Ci coś odpisał. Ale ciężko dyskutować z kimś kto przez benefity rozumie tylko konkretne kwoty płynące do budżetu. Możesz przeczytać inne moje komentarze w tym wątku, ale generalnie to uważam że nie masz racji, a to co się dzieje z UK zdaje się potwierdzać moje zdanie
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Nie wiem jak w swej nieskończonej mądrości wywnioskowałeś co rozumiem przez benefity (poproszę cytat, zrozumiały dzbanie), ale cóż. Skoro treść twoich postów to urojenia, to chociaż zadbaj o formę, bo oczy puchną od byków. Poza tym usuń konto.
Co za kretyńskie myślenie, rodem ze światka kibolsko-osiedlowego. My kontra oni, odgrywanie się i wygrażanie zardzewiałą szabelką. Wypisać się i co? Sojusz z Rosją i Białorusią?


@PDCCH: myślenie my kontra oni - be. Chyba że my kontra Rosja i Białoruś, wtedy spoko XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BojWhucie: jak juz trzymamy sie tej deskowej metafory, to przydaly by sie jeszcze dwa kadry na poczatku jak unijny gosc scina drzewa na deski po stronie Polski.
Już widze jak potężna bolzga sobie radzi poza UE xdDD


@szybki_zuk: no wiadomo, najlepszy okres Polski był jak była w Unii - rosyjsko austriacko pruskiej XD Wtedy pewnie też takie folksdojcze bolzga pisały, pogarda dla ojczyzny najlepsza XD A bez rozbiorów w ogóle sobie nie radziła, też ruskich tak przekonywano XD
Nie wiem jak w swej nieskończonej mądrości wywnioskowałeś co rozumiem przez benefity (poproszę cytat, zrozumiały dzbanie), ale cóż. Skoro treść twoich postów to urojenia, to chociaż zadbaj o formę, bo oczy puchną od byków. Poza tym usuń konto


@PiPiPingu: Pisałeś o tym że

Trzeba być idiotą by traktować UE jak dobrą ciocię, która cokolwiek nam dała za darmo, której cokolwiek zawdzięczamy...


Rzeczy typu wzrost zaufania ze strony inwestorów i mnóstwo innych
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs: no mamy tu tonę osób które uważają że w Polsce będzie najlepiej jak wszystkie dyrektywy z Unii wdrożymy i będzie ein państwo pod przewodnictwem Niemiec, więc jeśli nie możesz uwierzyć że można nie lubić zabierania niezależności państwom to polecam zacząć od prostszych rzeczy, jak pisanie "nie bardzo" osobno XD Ale gadam z osobą która za przykład dobroci unijnej podaje "wzrost zaufania" więc ein państwo gdzie wszystkim się ufa to mokry
rysowal to andrzej czy jakis inny kretyn? Ten obrazek to jest niezla manipulacja patrzac na ksztalt aktualnej UE i jak to wyglada


@bardzoprosz3:

I te zakompleksione dzbany to jeszcze plusują... Z kim ja tutaj kurła siedzę. Pojmowanie świata rodem z głowy czterolatka. Naiwność, level master.
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs: Szkoda Twojego czasu na dyskusję z tymi mułami bagiennymi. Rozumiem zdroworozsądkową krytykę UE, ale te antyunijne rzyganie i wojenki wielkiej bolzgi narodowej z resztą ue to sabotaż na miarę polityki przedrozbiorowej. Nawet członkowie grupy Wyszehradzkiej wypinają dupę na maliniaka i resztę ferajny. Szkoda kraju, ale głos ludu to głos ludu. Głupiego niewykształconego krótkowzrocznego ludu.