Wpis z mikrobloga

Cześć! Jako, że jadę ostatnią rundę GT3 Italiano ogłaszam #rozdajo! Wołam potencjalnych zainteresowanych, czyli #motoryzacja, #f1 oraz rzecz jasna #mirkokoksy, ponieważ wśród plusujących, za pomocą mirkorandom, wylosuję osobę, która otrzyma 100,00 PLN na dowolne zakupy na stronie mojego sponsora, czyli Olimp Sport Nutrition. Zostanie wylosowana także druga osoba, która otrzyma podkładkę pod myszkę z #lamborghini oraz shaker (nie wiem czy zostały mi jeszcze kubki).
Zachęcam również do kibicowania, wyścig można oglądać na żywo już teraz (start transmisji 14:05) na włoskim kanale Rai Sport oraz na stronie fb Campionato Italiano Gran Turismo. Jest to tak zwany Wyścig Gwiazd, ponieważ oprócz mnie jadą takie legendy jak Giancarlo Fisichella, Stefano Gai, Mirco Bortolotti, Marco Mapelli oraz trzykrotny zwycięzca Le Mans 24h, Benoit Treluyer (ʘʘ) Czyli będzie zawzięcie!
Co do mojej obecności na torze, to mimo, że skupiam się na Super Trofeo, to testuje samochód oraz swoje umiejętności właśnie w GT3 (w tym sezonie pierwszy raz siadłem za kółkiem tej bestii). Zapraszam do kibicowania oraz śledzenia mnie w mediach społecznościowych.
Jeśli komuś zależy na produktach Olimpu a nie wygra rozdajo, to zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego KBasz, który gwarantuje -20% na rachunek!
KBasz - Cześć! Jako, że jadę ostatnią rundę GT3 Italiano ogłaszam #rozdajo! Wołam pot...

źródło: comment_nsUjH2o4ohMCr1S97AjTIHOODblCyiRu.jpg

Pobierz
  • 21
Ciekawi mnie w jakim stopniu i czy w ogóle Karol wie o tej akcji marketingowej zwanej rozdajo na wykopie w jego imieniu. Zawsze jakoś czuję niechęć do takich oficjalnych kont tutaj, gdzie druga osoba wypowiada sie w imieniu samego zainteresowanego, zaś ten raz może usłyszał, że cos takiego będzie się działo jak akcje marketingowe na portalu dla przegrywów. Podobnie z Kajetanowiczem.

Specjalnie nie wołam, bo to takie ogólne przemyślenie.