Wpis z mikrobloga

Jako, że parę osób do mnie pisało odnośnie tych perfum to zbieram zgłoszenia na te pachnidła ( ͡° ͜ʖ ͡°) standardowo zamówienie będzie szło z Karstadt, cena jak ostatnio 85zł + 13,76zł paczkomat albo co tam sobie wybierzecie. Muszą się uzbierać minimum 4 osoby, zamawiam w niedziele wieczorem. Jedna osoba już chętna, perfumy wysyłam w całości, czyli nie odlewam, bo zajęłoby mi to zbyt dużo czasu. Czas start!
#perfumy
Pobierz Bulkazmajonezem - Jako, że parę osób do mnie pisało odnośnie tych perfum to zbieram z...
źródło: comment_y07smS2sapDjMqSaAb97WgwznKJHc3sV.jpg
  • 62
No więc poniedziałek mija a paczki nie ma, paczka nadal leży u nich w magazynie. jeżeli jutro zobacze na stronie glsu, że nadal paczka jest na magazynie to podjade tam i odbiorę paczkę osobiście, a i przy okazji sobie z nimi co nieco porozmawiam na ten temat. Swoją drogą nie polecam GLSu w Czeladzi, za pierwszym razem kurier do mnie nie trafił i zmienił status przesyłki na zły kod pocztowy (choć oczywiście
aha, oczywiście termin wysyłki nie ulega zmianie, jutro będę wysyłać perfumy. Chwilę mi zajmie ogarnięcie jutro wszystkiego (pakowanie, nadawanie etykiet itd) więc myślę, że paczki porozsyłam po południu bądź bliżej wieczora ;)
Do mnie też dotarła. Paczka zapakowana porządnie w folie bąbelkową + koperta bezpieczna. Kartonik w stanie idealnym(lepiej niż przesyłki z iperfumy). Co do zapachu. No otwarcie raczej średnie. Dalej jest słodko waniliowo z jakimiś leśnymi nutami w tle. Wydaje mi się, że jakby kosztowały z 250zł to też by się sprzedawały. Nie wiem czy to zapach dla mnie bo głównie noszę jeans/bluza, a to chyba dla bardziej eleganckich jegomościów. Jak uważacie inaczej
Pobierz micelangeloB - Do mnie też dotarła. Paczka zapakowana porządnie w folie bąbelkową + k...
źródło: comment_Sph803DqwBHAFMUmo7GDCw71d4LBpgr1.jpg
@Rusek0110: @micelangeloB: Ja musiałem dwa razy do niego podchodzić, za pierwszym razem kiedy go otrzymałem psikłem na rękę i co chwilę przykładałem nos i wąchałem, wydał mi się wtedy strasznie mdły a po godzinie aż mnie głowa rozbolała od tego zapachu. Ale na drugi dzień gdy wychodziłem użyłem go na szyję i uważam, że właśnie tak spisuje się najlepiej, co chwile raczył mnie tą swoją owocową nutą ale nie aż