Wpis z mikrobloga

Cześć Wszystkim, jeśli coś zrobię źle(np. tagi), bądźcie wyrozumiali. :) Obserwuje sobie już chwilkę wykop i niby sporo ludzi- jednak ruch znikomy na #tworczoscwlasna #rysujzwykopem .. a i content często, gęsto średni ¯\_(ツ)_/¯ . Tak więc jeśli chodzi o mazianie- spróbuję tu trochę #gruparatowaniapoziomu i jeśli będzie zainteresowanie, zostanę z Wami na dłużej. Serdecznie pozdrawiam, zapraszam do obserwowania i udanego piątunia życzę..

źródło: comment_OQJ07EhZWixLm3xZ9qXzpElYciUoBziz.jpg
  • 20
@Jeleniowa: zajrzyj tam w dowolnym momencie- 80% tego tagu to szybkie szkice z zeszytów, bądź dziwne memy robione w paincie. To była szczera i obiektywna opinia, nie miałem na celu obrażenia nikogo i jeśli tak jest to przepraszam- doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy gdzieś zaczynał.
Natomiast ja chętnie zobaczyłbym na wykopie więcej prac, w które ktoś włożył całe swoje serce, pieczołowicie dopracowywał w detalach godzinami i widać, że
@Pogostemon: szczerze to nie byłem przygotowany na taką odpowiedź :D nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za tą reakcję, bo to znaczy, że robię to dobrze ;)
W następnej pracy zrobię więcej "w trakcie" w takim wypadku dla niedowiarków, tymczasem szwarcuś przed nałożeniem ciemnych odcieni- z węglem trzeba mooocno uważać dlatego upewniam się, że mam dobrze odwzorowane proporcje na delikatnym zarysie. pozdrawiam
źródło: comment_ye86iqBCFZagzjtIlTLZRJ1NSGaChGP7.jpg