Wpis z mikrobloga

Cześć Wszystkim, jeśli coś zrobię źle(np. tagi), bądźcie wyrozumiali. :) Obserwuje sobie już chwilkę wykop i niby sporo ludzi- jednak ruch znikomy na #tworczoscwlasna #rysujzwykopem .. a i content często, gęsto średni ¯\_(ツ)_/¯ . Tak więc jeśli chodzi o mazianie- spróbuję tu trochę #gruparatowaniapoziomu i jeśli będzie zainteresowanie, zostanę z Wami na dłużej. Serdecznie pozdrawiam, zapraszam do obserwowania i udanego piątunia życzę..

leafart - Cześć Wszystkim, jeśli coś zrobię źle(np. tagi), bądźcie wyrozumiali. :) Ob...

źródło: comment_OQJ07EhZWixLm3xZ9qXzpElYciUoBziz.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@leafart: zapomniałbym, -A4, papier happycolor premium, ołówki 2b-8b, węgiel, wszelakie gumki, pędzel i wiszery do wygładzania
@ssumm o widzisz, dobre pomysły też mile widziane ;)
  • Odpowiedz
@przedzabawa: przepraszam- poprawię się :D
Myślałem, że ten tag nie ma ograniczeń co do dziedziny, a jego założeniem jest po prostu zamieszczanie wartościowych rzeczy i podnoszenie poziomu w różnych segmentach wykopu, pozostanę więc przy #sztuka
  • Odpowiedz
@Jeleniowa: zajrzyj tam w dowolnym momencie- 80% tego tagu to szybkie szkice z zeszytów, bądź dziwne memy robione w paincie. To była szczera i obiektywna opinia, nie miałem na celu obrażenia nikogo i jeśli tak jest to przepraszam- doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy gdzieś zaczynał.
Natomiast ja chętnie zobaczyłbym na wykopie więcej prac, w które ktoś włożył całe swoje serce, pieczołowicie dopracowywał w detalach godzinami i widać, że
  • Odpowiedz
@Pogostemon: szczerze to nie byłem przygotowany na taką odpowiedź :D nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za tą reakcję, bo to znaczy, że robię to dobrze ;)
W następnej pracy zrobię więcej "w trakcie" w takim wypadku dla niedowiarków, tymczasem szwarcuś przed nałożeniem ciemnych odcieni- z węglem trzeba mooocno uważać dlatego upewniam się, że mam dobrze odwzorowane proporcje na delikatnym zarysie. pozdrawiam
leafart - @Pogostemon: szczerze to nie byłem przygotowany na taką odpowiedź :D nie po...

źródło: comment_ye86iqBCFZagzjtIlTLZRJ1NSGaChGP7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MrsRobinson: Amatorzy mają talent, może im jedynie brakować praktyki. Sam też jeszcze sporo jej potrzebuję i to się chyba nie zmieni. Już wyjaśniałem @Jeleniowa dwa posty wyżej o co mi chodzi, doczytaj proszę.
  • Odpowiedz
@caribbean: kooh i noor seria 1900(polecam jeśli rysujesz) trafiają się sporadycznie lekko wyczuwalne grudki w graficie, ale za to daje prześliiiiczne odcienie :) węgle też od nich były- głęboka czerń.
  • Odpowiedz
Amatorzy mają talent, może im jedynie brakować praktyki.


@leafart: a no :) ja tam szanuje wszystkich którzy się starają i robią postępy. Masz gdzieś więcej Twoich prac tak w ogóle? Chętnie bym zobaczyła
  • Odpowiedz
@leafart: mam te ołówki jakiś zestaw metalowy 12 sztuk. tylko nie wiem jaka seria. Dzięki na pewno sprawdzę, chociaż jestem pewny że niemałą rolę też odegrały umiejętności artysty :)
  • Odpowiedz
@Jeleniowa: wcześniej robiłem zupełnie co innego i leafart jest świeżutkim projektem. Wszystko właściwie dopinamy już powoli na ostatni guzik, więc wkrótce zobaczysz więcej- zapewniam.

  • Odpowiedz