Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie cieszą się z odwołania tego wydarzenia w liceum w Tarnowskich Górach pod wpływem gróźb? Naprawdę polskie społeczeństwo tak zdziczało, że uważa to za dobry dil? Naprawdę ludzie mając do wyboru zachować się jak plebs z jakichś ruskich wiosek lub po prostu zaakceptować fakt istnienia niewygodnego dla nich wydarzenia wybiorą to pierwsze? Naprawdę jedną z aspiracji polskiego społeczeństwa jest bycie wiecznie trzymanym za mordę? Nie potraficie sami za siebie zdecydować?
#teczowypiatek #lgbt
  • 8
@impulse_101:
Co ty w ogóle #!$%@?? Co to za decyzja pod wpływem gróźb? xD W normalnym społeczeństwie ci, którzy by chcieli wzięli by udział, ci którzy by nie chcieli by nie wzięli i wszyscy byliby zadowoleni. Właśnie takie osobniki miałem na myśli pisząc o trzymaniu za mordę - nie możesz po prostu zdecydować czy coś jest okej czy nie, musi przyjść pan z góry (albo tłuszcza) i powiedzieć czy wolno czy
@Flypho:

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie cieszą się z odwołania tego wydarzenia w liceum w Tarnowskich Górach pod wpływem gróźb?

Bo stanęło na ich.

Naprawdę polskie społeczeństwo tak zdziczało, że uważa to za dobry dil?

Polskie społeczeństwo nie zdziczało, jest takie same (bardziej konserwatywne i kolektywistyczne od społeczeństw zachodnich) od pokoleń.

Naprawdę ludzie mając do wyboru zachować się jak plebs z jakichś ruskich wiosek lub po prostu zaakceptować fakt istnienia