Wpis z mikrobloga

@artpop: Bredniami to masz głowę wypchaną, NPcu nr 2. Co mnie obchodzi jakaś czyjaś opinia? Mnie obchodzą fakty przedstawione w badaniach wysokiej jakości. Jeżeli wiedziałbyś cokolwiek o statystyce, to badanie o którym piszesz nie udowodniło nieprawdziwości hipotezy alternatywnej, po prostu nie udało się zgromadzić danych pozwalających odrzucić hipotezę zerową.
Tutaj z pomocą przychodzą szwedzkie badania przytoczone przeze mnie.
Badanie to korzystało dla analizy czynników środowiskowych ze szwedzkich danych dotyczących bliźniaków
  • Odpowiedz
@a94e345cd1084e88ab6e20h41571718a: Dobrze znam to badanie. I kojarzę cię, gdyż kiedyś to zamieszczałeś (skopiowałeś część swoich komentarzy z tamtego wątku). To badanie wcale nie udowodniło, że na orientację homoseksualną wpływają takie kwestie jak trauma, czy wcześniejsze doświadczenia seksualne.
  • Odpowiedz
@artpop: Znowu brednie. Ty nawet do tego badania nie zaglądnąłeś, a jeżeli to zrobiłeś to nic a nic z tego nie zrozumiałeś Jak znasz to możemy sobie zrobić wzajemną przepytkę, umówimy się na Skype i zobaczymy jak dobrze znasz literaturę, statystykę i metodologie badawcze, a potem opublikujemy to na Wykop.pl.

All twin pairs born in Sweden 1959–1985where both siblings were alive and living in the country wereinvited to #!$%@? in
  • Odpowiedz
@artpop: I co, będziemy się przekomarzać. Zrobimy spotkanie na Skype i omówimy cały szereg badań wspólnie, idziesz na to NPCu nr 2? Wydajesz się taki pewny siebie, rozgromienie mnie powinno być bułką z masłem.

Oświadczenia mnie nie interesują, jedynie fakty. Znałem takich, co jako odpowiedź na szereg wysokich jakości badań PCA/K-means genomów z klasteryzacją na grupy etniczne dawali mi oświadczenia towarzystw antropologicznych. Przeciwko teoriom Einsteina organizacje naukowe też wydawały oświadczenia.
  • Odpowiedz
to wiedzą osoby tylko niepewne swojej orientacji


@TS050: pomijając sama wojnę, to akurat dzieci są bardzo niepewne wszystkiego dookoła, łącznie z ich uczuciami
  • Odpowiedz
idziesz na to NPCu nr 2?


@a94e345cd1084e88ab6e20h41571718a: Z tego researchu nie można wynieść takiego wniosku, nie został on wyniesiony przez autorów, do których dodatkowo warto napisać w tym temacie. Twój ordynarny poziom zwracania się do innych nie zachęca nikogo do tego typu komunikacji z tobą.
  • Odpowiedz
LOL gejem nie wiem, ale co ty myślisz że ten gość sam wpadł na ten pomysł żeby tak się przebrać??? "aj dzisiaj natura mi podpowiada żeby ubrać się jak kompletny wykolejeniec i #!$%@?ć sobie rogi na czole. środowisko w którym żyłem nic a nic nie miało na to wpływu"


@KwadratowyPomidor2: Drag queen... czyli cofamy się do XIX wieku taka forma artystycznej ekspresji będąca połączeniem cech tradycyjnego teatru japońskie/antycznego z barkową
M.....a - > LOL gejem nie wiem, ale co ty myślisz że ten gość sam wpadł na ten pomysł...

źródło: comment_muq2UPLCJtPbA8OsCEJzpITiQN766Bxg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@a94e345cd1084e88ab6e20h41571718a: chciałem Ci grzecznie dać do zrozumienia, ale jak widać Ciebie kultury Twoi heteroseksualni rodzice obojga płci nie nauczyli, więc pytam wprost: I jak te Twoje badania odpowiadają na moje pytanie, jak można kogoś nauczyć homoseksualizmu?

ale co ty myślisz że ten gość sam wpadł na ten pomysł żeby tak się przebrać


@KwadratowyPomidor2: drag queen i te tematy. Nic groźnego.
  • Odpowiedz
@artpop: Blablabla NPCu nr 2, miałeś okazję się wykazać i mnie pogromić, ale widać,że jesteś tylko kolejną internetową papugą.

@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:NPCu nr 5, dawaj te metaanalizy i razem je przedyskutujemy. Poza tym jeżeli nie rozumiesz, że wnioski z metaanalizy nie muszą wcale automatycznie przewyższać wniosków z pojedynczego badania to nie mamy o czym gadać. Publikacje CERNu mają zawsze o wiele mniejsze niepewności niż 99.99% wniosków z nauk społecznych nie
  • Odpowiedz