Wpis z mikrobloga

Niedawno we Wrocławiu pojawiła się opcja wypożyczenia hulajnogi elektrycznej na minuty. Wyglada to tak ze musisz mieć aplikacje skanujesz kod i jedziesz, oczywiscie karta płatnicza podpięta jest do aplikacji. Jeżeli ci się znudzi zostawisz tam gdzie chcesz i tyle. I pewnie w innym kraju by się to sprawdziło ale #!$%@? nie w Polsce bo w Polsce jak w lesie. Nie wiem czy te hulajnogi są chociaż tydzień dostępne ale już na wrocławska grupę ktoś wrzucił zdjęcie z hulajnoga a na niej zawieszona prezerwatywa nie wiem czy ze sperma ale napewno ten prankster chciał żeby to tak wyglądało. [pic] myslalam ze w komentarzach zjada tam osobę która coś takiego zrobiła, jakie było moje zdziwienie kiedy większość komentarze były typu „hehe seksik” „ruchanko” „jakby połknęła nie było by problemu”

Jak w tym kraju ma być dobrze ?

Pewnie do końca roku #!$%@? te hulajnogi

#patologiazmiasta #patologia #wroclaw #niewiemjaktootagowac
Pobierz marysianka - Niedawno we Wrocławiu pojawiła się opcja wypożyczenia hulajnogi elektryc...
źródło: comment_QT3xFhrbIGEWgpLr1Cbg7ASKyQofMss6.jpg
  • 150
@marysianka: hehe, jak zwykle, „w Polsce jak w lesie, zagranico to tylko sama kulturka”.

Otoz nie, taka sama patola jak wszedzie indziej na swiecie. W Londynie uruchomili jakis czas temu rowery na tej samej zasadzie (po uzyciu zostawiasz gdzie chcesz) i ludzie porzucali je na torach kolejowych czy w miejscach jak picrel. A za pozostawienie rowerow w miejscach do tego nieprzeznaczonych placic musi oczywiscie firma.
Pobierz siriusbiznes - @marysianka: hehe, jak zwykle, „w Polsce jak w lesie, zagranico to tyl...
źródło: comment_21ALgb4iIic7qilf41X5Ue7v2QCvRcgw.jpg
Jeżeli ci się znudzi zostawisz tam gdzie chcesz i tyle.

@marysianka: Jeżeli jest tak jak napisałaś, (w co nie bardzo wierzę, bo czytałem gdzieś, że odstawia się na stacje bazowe, ale nie chce mi się szukać) to pewnie ktoś wpadł na subtelny pomysł jak zarezerwować sobie hulajnogę pod blokiem bez jej fizycznego blokowania linką itp.. Woda, mąka, gumka i nikt nie wypożyczy. Pomysłowe. A tak poza tym to fake.
Wie ktoś jak to wygląda w Pl z prawem, gdzieś czytałem że traktują to jak motorower. Musisz mieć OC itd. Czy można się tym poruszać z zakazem prowadzenia pojazdów?